.

.

Одлична цена
Женски Бохо Цветен Печатен Фустан Летен Маица Без Ракави Плажа Мини Фустани

Женски Бохо Цветен Печатен Фустан Летен Маица Без Ракави Плажа Мини Фустани

DEN 0.67

Залиха
Достапно за нарачка

Женски Бохо Цветен Печатен Фустан Летен Маица Без Ракави Плажа Мини Фустани. Карактеристики : . 1.Карактеристики : о-Врат,Печатење, Секојдневна Облека,Краток Ракав,Стилски и Стилски дизајн, Летни секојдневни Врвови. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Стил : Овој Печатен Фустан Може Да биде Одличен под јакни или сам, носен со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате. 4.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. . Информации за производот : . Сезона : Четири Сезони. Пол : Жени. Повод : Дома, Секојдневно. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен, Стилски. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски фустан Бохо Цветен Печатен Фустан Летен Маица Без Ракави Мини Фустани на Плажа. ●ДОБРА УСЛУГА●ние бидете сигурни дека секоја ставка е на високо ниво quality.No причина за враќање или размена на стоки во рок од 30 дена.Ако има какви било прашања, ве молиме слободно кажете ни, ќе го добиете нашиот одговор во рок од 24 часа. Карактеристики : Краток Ракав,Цврст, Секојдневен, Носен,Удобен,тилски и моден дизајн, Летен Секојдневен Фустан.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. Стил : Овој Цврст Фустан Може Да биде Одличен под јакни или сам, носен со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате. Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 516.64

Хонгвин 2023 Божиќен Принт Фустан Со Џемпер Со Долги Ракави Дами Клуб Мини Фустан Материјал : Полиестер Бо

DEN 516.64

Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женскиматеријал : 97% Полиестер, 3% Spandex Colors : Red Size : 3xls Должина На ракавот : како шт

DEN 1.33

дами sequin backless tassel turtleneck здолниште со долги ракави материјал : боја : како што покажува сликата, (поради ра

DEN 399.84

Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 104cm / 40.94 "Половината : 82cm / 32.28" женски еднобоен секси с�

DEN 563.04

Летни Фустани Женски Долг Елегантен Секојдневен Цветен Фустан Коктел Фустан Без Прерамки Со Кратки Рак

DEN 3.33

HAOTAGS Жени Симпатична Секојдневен Печатење Фустан Божиќ Печати Топол Одблесокот Замав Фустан Сива Голем

DEN 1.67

【Дизајн】 Модерно и уникатно дами мини здолниште Слоевит лабав фустан на половината, неправилна јака, ж

DEN 287.68

Сезона : Зима Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Долг Ракав Тип На Ше�

DEN 367.84

Пол : жени Должина : Редовно / V дизајн на вратот / спојување Должина на ракавот : без ракави...

DEN 2.67

Оваа модна ткаенина за фустан Со Врат Е супер мека.Ако Барате Совршени Подароци / Подароци За Вашата Со�

DEN 0.33

Пикадинис Жените Длабоко V Вратот Фенер Ракав Цветни Печати Мини Сонцето Фустан Повик Кратко Лето Бохо �

DEN 271.84

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37.80" Рамо : 40см / 15.75" Половината : 88см / 34.65" Колк : 98с�

DEN 239.84

Дебелина : Стандардна шема : Големина : S САД : 6 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 биста : 88cm / 34,6 "половината : 64106cm /

DEN 431.84

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 479.84

Романтиката започнува овде Midi фустанот Get Tie Back Midi за жени е слатко дизајниран со нежно собрани кратки ра

DEN 2.67

Шудагенг Женски Фустани Лабава Женска Цветна Забава Тркалезно Деколте Без Ракави Со Средна Должина АЛи

DEN 282.88

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 34 Биста : 91см / 35.83" Ракав : 13.5 см / 5.31" Должина : 88.5 см / 34.84"Големина