.

.

Одлична цена
Dyfzdhu Летни Фустани За Жени Без Ракави Секојдневен Цветен Печатење Плажа Долг Макси Лабав Фустан

Dyfzdhu Летни Фустани За Жени Без Ракави Секојдневен Цветен Печатење Плажа Долг Макси Лабав Фустан

DEN 463.84

Залиха
Достапно за нарачка

Големина : S Биста : 86cm/33.86" Половината : 72cm/28.35" Должина : 130cm/51.18" Големина : M Биста : 92cm/36.22" Половината : 78cm/30.71" Должина : 131cm/51.57" Големина : L Биста : 98cm/38.58" Половината : 84cm/33.07" Должина : 132см/51.97" големина : xl Биста : 104см/40.94" половината : 90см/35.43" Должина : 133см/52.36" големина : xxl биста : 110см/43.31" половината : 96см/37.80" Должина : 134см/52.76" женски ракави обични цветни печатење Плажа Долго макси лабава Облека Ве Молиме Проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.     Точка специфики Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Нема Должина На Облека : Должина На Ракавот На Средината На Телето : Тип На Шема Без Ракави : Стил На Печатење : Мода, Каузални Карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2. Стилски и мода ве прават попривлечни 3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Пакетот вклучува 1pc Големина На Фустан Должина НА Половината XL 104cm/40.94" 90cm/35.43 "133cm/52.36" Големина : XL Биста : 104cm/40.94 "Половината : 90cm/35.43" Должина : 133cm/52.36 " Фустани За Жени. Мека, висококвалитетна, дополнителна удобност, класичен крој, потрајни. Удобни, добро прилагодени, боите не бледнеат лесно кога се мијат, одржувајќи ги овие за жени во одлична состојба. Шик и удобен, не можете да погрешите со овој неверојатен симпатичен фустан.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 3.33

Точка специфики Сезона : лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Облека : Редо�

DEN 335.84

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 2.67

кратки летни фустани за жени 2022 куќа на кб фустан дупи енканто фустан пролетен фустан женски фустан кар�

DEN 671.84

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Миди Фустан, Секојдневни Фустани Со Боди, Фустан Со �

DEN 240.00

Опис : Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Долг Ракав...

DEN 3.33

Лабави Фустани Супер Меки И Удобни.55" Ракав : 53cm / 20 Големина : S Биста : 93cm / 36.10"Големина : M Биста : 98cm / 38.06"го�

DEN 367.84

Пол : жени Должина : Редовно / V дизајн на вратот / спојување Должина на ракавот : без ракави Материјал : п�

DEN 319.68

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Без Прерамки Макси Фустан Цевка Врвот Ракави АЛинија �

DEN 1.00

Големина : S Биста : 90cm / 35.43" Должина : 86cm / 33.86" Големина : M Биста : 94cm / 37.01" Должина : 88cm / 34.65" Големина : L Биста

DEN 271.84

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37.80" Рамо : 40см / 15.75" Половината : 88см / 34.65" Колк : 98с�

DEN 2.00

57''size : l САД : 8 Велика Британија : 12 ЕУ : 38 биста : 100 см / 39 Дизајнот на здолништето е многу секси и шармантен

DEN 239.68

Воодушевно лесен, Time и Tru's плетениот MIDI фустан е оној инаправен стил што го прави подготвувањето за дено�

DEN 287.68

Сезона : Зима Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Долг Ракав Тип На Ше�

DEN 479.84

Женски Божиќ Печатени Мини Фустан Повик Долг Ракав Надвор Рамо Џемпер Фустан Мода Прерамка Партија Фус�

DEN 3.33

Оваа Ткаенина За Фустан Со Средна Должина без Ракави е супер мека, еластична и лесна.VВратот Трендовски �

DEN 3.33

Оваа Ткаенина За Фустан Со Средна Должина без Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall

DEN 607.84

Со слатка цветна шема, овој обичен фустан е стилизиран со слатки детали за зачувување и ракави со мафини

DEN 266.40

Што добивате : Женски Фустан ОД 1 ПАРЧЕ дозволете 13 см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (

DEN 463.84

*Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Наши�

DEN 3.00

Женски Секојдневен Фустан Летен Фустан V Вратот Еднобојна Полка Точка Печатење Фустан Краток Ракав Чип�

DEN 431.84

Есенски Жени V Вратот Долги Ракави Тенок Тенок Колк Фустан Топол Џемпер Фустани За Наставницисезона : Fall