.

.

Одлична цена
Злекејико Жени Обични Печатење Врвот Кошула Краток Ракав О-Вратот Модна Кошула Лабава Мека Удобна Маица Блуза Блузи

Злекејико Жени Обични Печатење Врвот Кошула Краток Ракав О-Вратот Модна Кошула Лабава Мека Удобна Маица Блуза Блузи

DEN 2.00

Залиха
Достапно за нарачка

Пол : Женска Пригода : Дневен,Секојдневен Тип На Шема : стил на печатење : Лежерна должина на Ракавот : Краток Ракав : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Сезона : зима, вклучувајќи : 1 х женски топоне Ракав Кошула Жени Со Кратки Ракави Женска Кошула Инспиративни Маици Жени Кошула Со Долги Ракави Жени Спортски Тренинг Маици Жени Табела За Памучна Големина : . Големина : S Биста : 96cm/37.80" Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 17.5 cm/6.89" Должина : 63cm/24.80"Големина : М Биста : 100cm/39.37" Рамо : 45cm/17.72" Ракав : 18cm/7.09" Должина : 65cm/25.59"Големина : L Биста : 104см/40,94" рамо : 46см/18,11" ракав : 19,5 см/7,68" должина : 67см/26,38"големина : xl Биста : 108см/42,52" рамо : 47см/18,50" ракав : 20см/7,87" должина : 69см/27,17"големина : xxl биста : 114см/44,88" рамо : 48см/18,90" ракав : 21,5 см/8,46" должина : 71см/27,95"големина : хххл Биста : 118см/46,46" рамо : 49см/19,29" ракав : 22см/8,66" должина : 73см/28,74" услуга : Нашите Врвови Користат Меки И удобни ткаенина ,Ако производот има нешто погрешно, ве молиме контактирајте не за решавање. Големина : Големината На Производот Е Различна, Можете Да Изберете Соодветна Големина На Табелата Со Големини И Нашата Големина Е Азиска Големина. Материјал : Изработен Од Висококвалитетен Полиестер Кој Е Удобен и Дише, Доволно Издржлив за Секојдневно Носење. И Тоа Е Многу Меко, Удобно, Еластично, Лесно И Одговара На Вашата Кожа. Дизајн Стил : Женски Секојдневен Печатење Врвот Кошула Краток Ракав О-Вратот Модна Кошула Лабава Мека Удобна Маица Блуза Врвот Удобен Материјал, Погоден За Различни Прилики, Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни Ве молиме Имајте Предвид дека Постојат Мали Разлики Во Бојата и Големината Поради Некои Неодоливи Фактори. Функција : Одлично За Секојдневно Носење Во Затворени Или Надворешни Врати, Датум,Одмор, Дружење, Ви Дава Мода И Среќа. Изработен е Од Висококвалитетни Материјали,доволно издржлив За Вашето Секојдневно Носење Обезбедува Лесна Удобност Заедно со Мека и Топла Функција, Лесна Мека Ткаенина за Удобна Женствена ,лесна За Носење,без Брчки.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 2.67

Модни Жени Обични Еднобојни Памучни Ленени Везови Кратки Ракави Маици Блуза Оваа Модна ткаенина за кош�

DEN 331.04

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 382.08

Лејлајреј Блуза За Женски Женски Велигденски Џеб За Велигденски Принт Со Кратки ракави Врвот Темно Син�

DEN 1.67

рашири лабава блуза.Внимание Ако Размислување, Благодарам в вратот блузи мета, ливче краток ракав маици

DEN 223.84

Оваа продавница има добра корпоративна репутација, во духот на првата цел на клиентите, за да им обезбед

DEN 3.33

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

DEN 287.84

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 1.00

Лејлајреј Блуза За Женски Обични Врвови На Вратот Со Кратки Ракави Маица Печатена Летна Маица Топ Светл

DEN 0.33

Овој Моден Долг Ракав Врвната ткаенина е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен пад, Летен врв...

DEN 255.84

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Леопард Печатење Блузи, Жени Обична Маица, Тип

DEN 369.44

✿ ✿Добредојдовте Во Мојата Продавница За Облека, Ви посакувам Среќен Шопинг 2 24часовен човечки одговор

DEN 0.67

Карактеристики На Производот : Дизајн : Секси V Вратот, Ладно Рамо, Кратки Ракави, Патент, VВратот...

DEN 331.04

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женска Есенска Маица, Женски Лабави Блузи, Женска Секојдневна Маица, Тип На Т

DEN 2.67

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

DEN 255.68

Инвентар Број : Б04720394Л : Тринх на 05162017 11 : 34|C : 2.94|Q : 1|W : 0.14|station : Flat|image : Camera U : 706255963502|Style : 67332p485|Rep : |schart : yes|Minut