.

.

Одлична цена
Природни Влакна Арбор Погранична Област Килим, Природни Беж, 6' 6 ' Круг

Природни Влакна Арбор Погранична Област Килим, Природни Беж, 6' 6 ' Круг

DEN 3.33

Залиха
Достапно за нарачка

Продавница Safavieh на . Заштедете Пари. Живеат Подобро.Колекции на килими од природни Влакна Мек Сисал за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на килим; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Достапно во повеќе големини. За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 9830.24

Завиткајте го прстот во искра со овој дијамантски моден прстен Изработено во злато од роза од 10 килогра�

DEN 2.00

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 399.52

Вејверли инспирации 100% ткаенина од памучна патка, ватиран ткаенина, украс за дома 100 проценти памук Совр

DEN 255.52

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 319.84

Hanенски женски виножито Француски тери џебни панталони при рака странични џебови прилагодлива половин

DEN 2601.60

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

DEN 1119.84

SOLEUSAIR FS340 R30 Stand Fan со далечински управувач, 3 сечила, дијаметар од 16 ", 3 брзина, прилагодлива висина, прилаг�

DEN 287.84

Хадсон бебешки фустан и комплет кардиган е најслаткиот омилен пролет и лето И фустанот и кардиганот се �

DEN 409.44

Ставете позелена наклон на расчистувањето во дворот со тревникот на Comfty Compostables Сите огромни кеси за ѓуб

DEN 0.67

Почнувајќи ја сезоната во прекрасен стил со шорцевите на Софија Вергара, Габриела Бермуда Подолгата до�

DEN 1.33

РЕСТАВРАЦИЈА НА САФАВИЕХ Гроздобер Iт401г Слонова Коска / Реставрација На Сребрен Килим Гроздобер килим

DEN 175.84

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние користиме само најквалитетни мастила и

DEN 1.00

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

DEN 2.33

Thummprintz, Damask Monogram Black and Gold : Издржливи печатени 100 проценти полиестерски материјали се вклопуваат преку ми

DEN 337.76

Уметник : Бет Гровесубјект : Типографија Стил : Модерен Farmhouse Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметнос�

DEN 2.00

Главни места 9 "Висока вештачко растение во зелена, бела висечка потосна фабрика во бело пластично тенџе

DEN 959.84

Претворете 3.5" IDE Или SATA Хард Диск во USB 3.0 Надворешен Хард Диск UNI3510 BMU32 USB 3.0 IDE / SATA Куќиштето На Хард Дискот

DEN 0.67

Овој склоп на моторот и регулаторот на прозорецот за замена е прецизно дизајниран и опширно тестиран за

DEN 2.00

Јужно ОД границата ЗИНГ! Вистинските пиперки халапено се мелени со специјални зачини за да ги зголемат �

DEN 1.33

LED светилките со одлична вредност се одлична опција за нивната цена и енергетска ефикасност Изградена з

DEN 111.84

Едноставната Модерна Класична Гимнастичарка е со двојни ѕидови и вакуумска изолација за да го одржува �

DEN 66.72

Buncha Crunch има светло, воздушно оризово крцкање покриено со богато, млеко чоколадо, вкусен пресврт на еден �

DEN 2.33

Проверете го овој неверојатно убав дијамантски цветен прстен од Изрази што Се Редат Изработен е од елег

DEN 1.33

Подгответе се за лесно ПОЛНЕЊЕ НА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА на автомобилот Со Дозерот За Црево За Автоматско П

DEN 320.00

Оригиналниот блендер за убавина е првиот светски апликатор за козметички сунѓер без рабови, не за еднок

DEN 623.84

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

DEN 719.84

Од нашата колекција на ботанички градини, оваа беспрекорна цветна Шиневил додава живот на кој било изгл