.

.

Одлична цена
Премиер предива слатка ролна предиво 12 PK-чизкејк Поп

Премиер предива слатка ролна предиво 12 PK-чизкејк Поп

DEN 3.00

Залиха
Достапно за нарачка

Слатка ролна комбинира три бои во секоја топка. Предивото е дизајнирано да создаде широки ленти во редовно повторување, создавајќи ги сите возбудувања на работа со повеќе бои, без траење на ткаење во сите тие краеви. Секоја топка содржи две целосни повторувања на шемата на лентата, и започнува и завршува со иста боја, правејќи ја транзицијата од една топка до друга лесно. Овој мултипак содржи 12 топки предиво. Категорија на тежина : 4. Содржина : 100% акрилик. Putup : 5oz/140g, 245yd/224m. Мерач : 17 SX23 R = 4in/10cm на големината US9/5mm игли за плетење. Предложена големина на кука со капчиња USI/5,5мм. Dyelotted : Ние се обидуваме, но не сме секогаш способни да одговараат на Dyelots. Грижа : Машинско миење, машина суво, не пеглајте, не бели, исушете чисто користејќи P растворувачи. Доаѓа во најразлични бои. Секој се продава одделно. Увезени. Мултипак од 12.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 0.33

Парфемерот Сафран Проблематичен За Мажи Од 3,4 унци Спреј за Тоалетна Вода артизан Парфемер Парфем Сафра

DEN 1.00

Меги од Сем Долман Димензии : 40 "W x 1.5" L x 54 " H giclee уметнички дела, печатени на висококвалитетни архивски од�

DEN 0.67

Материјал : кадифе Големина : 40х160см Производот вклучува : 1 килим [Удобен и Лесен] Низок куршум и пад, Бавн

DEN 3.00

Капакот На Браникот на Брендот за замена е произведен само од компоненти со врвен квалитет...

DEN 288.00

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашите 100% Памук Унисекс екипажот вратот црна С

DEN 351.20

Џон Гулд претставува зачудувачко Црно Украсено Дрво 11х14 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Матирање,

DEN 271.20

Женски Камизола, Шпагети Ремени Очи Печати Тенок Одговара Летни Врвови За Дневна Забава Основен и неопх

DEN 1.67

Женски Лабави Панталони, Долги Ремени За Цртање Со Еднобојни Плиси Широка Еластична Лента Лежерни Лаба�

DEN 287.84

Жените Печатени Плус В Маици За Врат За Жени, Женски Врвови под 10 долари, Дозвола За Женски Кошули под 10 д

DEN 2.00

Женски Врвови Модни Жени Тркалезен Врат Еднобојни Обични Модни Кратки Врвови За Печатење Букви Без Рак�

DEN 319.84

Божиќни Кошули За Жени Долги Ракави / Божиќни Блузи За Жени / Блузи За Божиќни Туники За Жени / Женски Бо�

DEN 158.08

Совршено Вклопување за i Phone 14 Pro Max : Тенок случај е специјално дизајниран за i Phone 14 Pro Max, обезбедувајќи со�

DEN 319.84

Пол : Мажи Горниот Материјал : Мрежа Единствен Материјал : Гума Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слоб�

DEN 3935.20

Ако не сте сигурни дека оваа ставка ќе одговара на вашето возило, ве молиме испратете ни епошта на вашат�

DEN 1439.84

Отпорност На абење Пренослива Жица Навој Вметнете, Навој Поправка Вметнете Комплет, За Ефикасно Поправ�

DEN 479.20

Страв Од Презвитеријанскиот Колеџ Сино Црево Маица Маица Кралскиот Медиум В Република Машката Маица За