.

.

Одлична цена
Комплет за спојки на Сакс

Комплет за спојки на Сакс

DEN 379.52

Залиха
Достапно за нарачка

Sachs Super Set спојката на спојката на спојката, спојката на спојката, системот за спојки и снабдувачот на компоненти, производите на SACHS се развиваат за да ги исполнат највисоките барања на водечките производители на автомобили во светот. Со целосна програма за задоволување на едношалтерска потреба за целосни делови за замена на спојката на спојката , ненадминат квалитет и неспоредливо азиско, домашно и европско покритие, брендот Сакс се потврдува како врвен производ на спојката на ОЕ достапен за задниот дел. Со цел да се намали времето за инсталација, комплетите за спојки на Сакс Супер сет доаѓаат со сè што е потребно за инсталации. Сите комплети вклучени во каталогот, исто така, се тестирани за да се исполнат или надминат спецификациите на ОЕ и тестирањето на циклусот со цел да се намалат повратите. Феации и придобивки : Квалитет на ОЕ и директно вклопување. и европски делови за прикривање, кои не се достапни преку други добавувачи, комплетен опсег на комплементарни делови и надградба на комплетот за спојки на SACHS.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 250.88

Овој цитат за винил ѕид гласи : " Храброста Е Страв Кој Вели дека Тоа се Молитви."Достапно е во мали, средн�

DEN 2.67

6Ј : 110116СМ, 7Ј : 116122СМ, 8Ј : 122128СМ, 10Ј : 134140СМ,1112Ј : 146152СМ, 14Ј : 158164СМ.Материјал : комплетот пижами е изработен од

DEN 559.84

Женска Плус Големина На роаман Висока АЛинија Кејт Здолниште .Тексасот е секојдневен фаворит и ова здол

DEN 255.68

SPEEDWOX 100pc 1 Инчи Брусење Дискови Кука И Јамка Шкурка 150 Ронки Брусилка Диск Брусење За Вежба Мелница Ротац�

DEN 0.67

Големина : С Половината : 68см / 26,77" Должина : 26см / 10,24" Големина : М Половината : 72см / 28,35" Должина : 27см / 10,63" Г

DEN 3.33

Машко Огледало Полиран Рамен Бенд со Закосен Раб 316 Нерѓосувачки Челик Свадба Прстен Дизајнер стил пост

DEN 1.00

Сечилото за сечење е отпорно на висока температура, што може да ги намали вибрациите и да сече исправено

DEN 303.68

Новороденче Девојчиња Момчиња Велигден Облека Велигден Ромпер Боди ➩новородени велигденски облеки ед

DEN 1.33

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кошула Без Ракави, Цврста Блуза, Обичен Резервоар За

DEN 0.67

Ве молиме проверете ја табелата со големини пред да ја поставите вашата нарачка Ако не сте сигурни за го

DEN 231.20

Опис : Пол : Момчиња, Момче, Деца, Детски Стил : Рамни Сандали, Рибарски Сандали, Сандали На Плажа, Спортски

DEN 0.33

Функција : 1 Холографски Дизајн : Рефлектирајќи многу бои и изгледајќи како шарено огледало, оваа уникат�