.

.

Одлична цена
Беспрекорни хеланки на контурата на Avia Women

Беспрекорни хеланки на контурата на Avia Women

DEN 619.04

Залиха
Достапно за нарачка

Наменети да одговараат и да ја ласкаат секоја големина, овие хеланки на AVIA се ажурираат со контурирање и вклопување на компресија. Ткаенина за влага и мрежа што може да се дише, ве одржуваат суви додека се пот. Беспрекорна ткаенина нуди мазен и елегантен изглед. Пар со спортски градник во Авиа или врвот на резервоарот и вашите патики за совршен сет за активна облека. Материјал : 59% најлон/27% полиестер/14% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. Fit : Compression Fit. Затворање : Повлечете стајлинг со измазнување на ребрестиот појас. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Детали за дишење на мрежа; Беспрекорна ткаенина за влага; 4-насочно истегнување; контурирање. Беспрекорни контури на Avia за жени.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 448.00

Марк Еко Кода01м Машки Таупе патики 13 Пол : Машки Големина : 13 Одговара : Редовно Боја : Таупе...

DEN 3.00

Нашата никола лак лизга Сандал спакува совршен боемски удар Сигурно ќе се истакнете во овој слајд со Ко�

DEN 255.84

Добијте го ноќниот одмор за кој отсекогаш сте сонувале со перницата за меморија за меморија за пена Ова�

DEN 2.33

Овој прекрасен хокеј голман за време на играта V Canvas Art се печати со употреба на највисок квалитет на мас�

DEN 3.33

паметен дизајн и голем простор за складирање : Нашата мала маса за кафе има пространа површина, тоа е сов

DEN 3.33

Уметник : Оксана Зиакасубјект : животински стил : Електрикпродукт Тип : Галерија обвиткано платно Арттис

DEN 2.67

Уметник : BonifasiWahyu Adisubject : Architecture Style : Modern & Modernural Product Type : Galleryзавиткан платно Арта Ова подготвено за виси, �

DEN 608.00

Мајка ти заслужува семеен ѓердан што е навистина заслепувачки Изберете боја за секој од трите симулира�

DEN 271.20

Оваа машка маица има плашлив графички дизајн на черепот Совршен за Ноќта на вештерките! Маица за Ноќта н

DEN 575.84

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 2.67

Стилен стил што е многу забавно! Мини здолниште на oeо Б го меша со ретро вибрација во комбинација со трен