.

.

Одлична цена
Женски Патент Обична Кожа Мека Мотоцикл Кожа Кратка Јакна Палто

Женски Патент Обична Кожа Мека Мотоцикл Кожа Кратка Јакна Палто

DEN 2.67

Залиха
Достапно за нарачка

Големина : М Биста : 90см/35.43" Рамо : 37см/14.57" Ракав : 56см/22.05" Должина : 55см/21.65" Големина : Л Биста : 94см/37.01" Рамо : 38см/14.96" Ракав : 57см/22.44" Должина : 56см/22.05" Големина : XL Биста : 98см/38,58" рамо : 39см/15,35" ракав : 58см/22,83" должина : 57см/22,44" големина : ххл Биста : 102см/40,16" рамо : 40см/15,75" ракав : 59см/23,23" должина : 58см/22,83" големина : хххл биста : 106см/41.73" рамо : 41см/16.14" ракав : 60см/23.62" должина : 59см/23.23" женски патент Обична Кожа Мека мотоцикл кожа кратка јакна Палто Целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како стилот се појавува за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Карактеристика : вештачка Кожа.Мека и извонредна текстура на стп кожа ви носи долготрајна јакна и ослободете се од стилот на хејл. Водоотпорни и ветроупорни, не пропуштајте ги овие класични и лесни јакни од вештачка кожа. Quespacial design, brilliant дизајн, професионално сечење и шиење низ целиот свет. Голема специјална јака и навртки на јаката се класични. Дизајн на наклонет патент и два странични џебови со патенти за различни стилови. Основниот, но стилски, тенок стил на дизајн може подобро да ја покаже вашата фигура. П. с. колокација костум за пролет, aut и зима. Само носете основна Маица со фармерки за секојдневен изглед или облечете кошула под неа за свечени прилики. Оваа кожна јакна во стилот на сите натпревари мора да биде неопходна надворешна облека во вашата гардероба. Е-маил : Quists : оваа јакна од вештачка кожа е подарок за себе или за пријателите. За божиќ партија, Клуб, Ноќта на Вештерките, Денот На Вљубените Подароци за неа, Фенси ноќ излети. Јакните од вештачка кожа се сите сезони жежок моден тренд. Сезона : Пролет/Fall/Зима Пол : Женски Стил : Дневно, патување, дома, одмор, Материјал : Џемпер Материјал Тип На шема : цврста должина На Ракавот : Деколте Со Долги Ракави : Должина на јака За Превртување : Кратко "JZZ211102565 BKL3@AS221006 за 0-Нема применливо предупредување". Големината е на малата страна и не е погодна за секого. За одредена големина, ве молиме погледнете го деталниот опис на бистата и обемот на половината, или можете да побарате услуги на клиентите. плус големина надворешна облека за жени 6х. руно јакна за жени плус големина. женски руно палта и јакни. женски руно јакна долга должина. руно палта за жени плус големина.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 952.16

Женски Еднобоен Обичен Патент Со Качулка Долг Палто Јакна Карактеристики : Моден дизајн,100% Сосема Нов,к�

DEN 3.00

Обична Карирана Јака Редовни Повеќебојни Женски Мантили Со Долги Ракави С (4) Ограничени Количини, Екскл

DEN 655.68

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 799.84

Женски Обични Карирани Кардигани Копче За Вратот Надолу Трикотажа Мек Плетен Капут Со Долг Ракав ве Мол

DEN 959.84

Големина : S Bust : 104cm / 40.94 '' Sleeve : 60.5cm / 23.82 '' Рамо : 48cm / 18.90 '' Должина : 63cm / 24.80''Size : m биста : 110cm / 43.31 '' 'Ракав : 61.5cm

DEN 2.00

Комплетна обвивка за ширење јака со копче за затворање на кука пред, двојно гради 2 џебови со долги ракав

DEN 1.33

Подигнете ја вашата есенска гардероба оваа сезона со овој супер трендовски печатење на крзно од крзно...

DEN 1.67

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кардиганска Јакна, Зимски Топли Палта, Јакна Од Надв

DEN 239.20

Женски Моден Секојдневен Џеб Со Долги Ракави Цветни Печатени Кардиганкарактеристики : 1.Печатење Блузи,

DEN 399.84

Големина : S Биста : 98cm / 38.58" ракав : 61cm / 24.02" Должина : 80cm / 31.50" Големина : M Биста : 102cm / 40.16" Ракав : 62cm / 24.41" Долж

DEN 440.00

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 84см / 33.07" Должина : 42см / 16.54" Ракав : 47см / 18.50" Големина : �

DEN 607.84

Јакна за облека за жени со џеб ,јакната со хауид со патент со висококвалитетен патент комплетира помоде�

DEN 1033.12

Модни Жени Зимски Карирани Печати Копчиња Со Долги Ракави Блуза Со Палто Со Крпеница Карактеристики : 1.�

DEN 431.84

Фатуов Женски Волна Палто Палто Долги Ракави Печатење Долна Облека Се Занимава Денес На Дозвола 25 Fall Св

DEN 399.84

Големина : С САД : 8 ЕУ : 38 Биста : 108см / 42.52" Должина : 89см / 35.04" Ракав : 54см / 21.26" Рамо : 40см / 15.75" Големина : М САД

DEN 399.84

БЕЈАСО Кардиган Џемпери За Жени Жени 2023 Мода Секојдневен Отворен Преден Печатен Кардиган Тенки Палта Ј�