.

.

Одлична цена
Жените Хаити Шал Вратот Обична Облека Со Џебови Еднобојни Мантили Работат Плетен Кардиган Со Долги Ракави Кафе М

Жените Хаити Шал Вратот Обична Облека Со Џебови Еднобојни Мантили Работат Плетен Кардиган Со Долги Ракави Кафе М

DEN 2.67

Залиха
Достапно за нарачка

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Плетена Кардиганска Јакна, Зимски Топли Плетени Палта, Надворешна Облека Тип На Јакна : Еднобојна, Џебна Боја : Портокалова, Црвена, Розова, Зелена, Црна, Сина (По Избор)Големина : С, М, Л, ХЛ, ХХЛ (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестер Спандекснеклин : Шал Ѓердан : макси Должина На Ракавот Должина : Долги Ракави Сезона : Aut fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Овој капут располага со кабел плетени, џебови.2. Тој е дизајниран да биде блиску со затегнување на половината за создавање на повеќе опремена форма. 3. Отворете го предното затворање и еластични манжетни од палтото за лесно прилагодување на топлината и удобноста.4. Два надворешни странични џебови се одлични за клучеви, телефони и други скапоцености.5. Супер удобен за носење, уникатен стил, ве прави поубави, модни, секси и елегантни.Содржина на пакетот : 1 Х Жени Плетени Кардиган (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Зимски Топол Плетен Капут За Жени, Долги Ракави Кардиганска Облека, Дами Трендовски Kn Плетен Капут. Материјал-95%Полиестер 5%Спандекс. Женските Зимски Јакни Се Изработени од Лесна Мека Ткаенина,Која Е Топла и Пријатна, Дише, Пријателска За Кожата, Удобна, Совршено Ве Загрева Во Aut и Студена Зима. Дизајн-Женската Секојдневна Јакна Плетено Палто Има Врат Од Шал, Отворен Преден Дел, Мек И Удобен Плетен Материјал, Модна Цврста Боја, Два Странични Џебови, Лабав Стил Може Да Собере Повеќе Тело за Дами. Повод-Женската Плетена Надворешна Облека Е Одлична за Секојдневни И Зимски Активности на Отворено, Пешачење, Патување, Кампување. Можете Да Уживате Во Топло И Стилски во исто време. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 2047.84

што ги задоволува сите ваши потреби Вклучете ја банкарската банка Секогаш поврзувајте го со енергетска

DEN 1.67

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кардиганска Јакна, Зимски Топли Палта, Јакна Од Надв

DEN 639.84

Големина : С Биста : 110см / 43.31" Рамо : 48см / 18.90" Ракав : 60см / 23.62" Должина : 62см / 24.41"Големина : М Биста : 116см / 45.67

DEN 1.00

Големина : С Биста : 90см / 35.43" Ракав : 58см / 22.83" Должина : 70см / 27.56" Големина : М Биста : 94см / 37.01" Ракав : 59см / 23.2

DEN 799.36

Прегрнете ги чудата на асиметрија и дадете изјава оваа претстојна сезона со Asimmetrical Moto Cout на Maxwell Studio Boucle.

DEN 908.64

Целосна заштита од студено време, ве загрева кога замрзнувате снег, совршено надворешно палто за работа

DEN 1.33

☪【Зборови поврзани со производот + Женски Туника Блузи Женски Дуксери Женски Летни Врвови Женски Врво�

DEN 559.36

Изгледајте супер стилски во овој палто со силуета на Jејсон Максвел Лонг Алинија Овој крој за безвремен�

DEN 799.84

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Страна На Beautyinwhite од Joybuy пазарот.Женски Топол К�

DEN 2.00

Женски Еден Слој Два Носат Тенок Реверзибилен Кадифе Фустан Кардиган Лабав Долг Капут Дводелен Костум+�

DEN 399.84

БЕЈАСО Кардиган Џемпери За Жени Жени 2023 Мода Секојдневен Отворен Преден Печатен Кардиган Тенки Палта Ј�

DEN 3.33

Добредојдовте Во Scyoekwg.Ви посакувам среќен шопинг!Женска Јакна Зимска Fall Секојдневни Лабави Удобни Палт

DEN 0.33

Womenените солидни кратки памучни јакни од надворешна облека, џеб лабави столбни палта Можеме да гаранти

DEN 2.00

Модни Жени Со Еднобојни Двојни Гради Aut И Зима мала Јакна од Костум информации за Производот : Карактери�

DEN 440.00

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 84см / 33.07" Должина : 42см / 16.54" Ракав : 47см / 18.50" Големина : �

DEN 1.00

Женски Coот Палто Отворен Преден Кардиган Јакна Палто Шал Наметка Наметка Мантија Плус Жени Отворен Пре�

DEN 2.67

женски палта слатки палта палта за тинејџери кул палта бели палта со дизајни прилагодени палта машки па

DEN 1007.52

Материјал : акрилик Повод; секојдневно, секојдневно носење, канцеларија, забава, училиште, забава, дом, к�

DEN 3.33

Синоидни женски палта и јакни Елегантна надворешна облека, обична јака од лаптоп, јакни со лабава палто,