.

.

Одлична цена
Глоквис Дами Со Џебови Долна Облека Палто Со Средна Должина Секојдневна Топла Задебелена Јакна Тока Со Долги Ракави Палта Со Качулка КАЈСИЈА 3XL

Глоквис Дами Со Џебови Долна Облека Палто Со Средна Должина Секојдневна Топла Задебелена Јакна Тока Со Долги Ракави Палта Со

DEN 799.84

Залиха
Достапно за нарачка

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Задебелена Јакна, Зимски Топли Палта, Надворешна Облека Тип На Јакна : Еднобојна, Качулка, Патент, Џебови Боја : Црвена, Розова, Армиска Зелена, Црна, Темно Сина, Кајсија (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, XXL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Памук 5% spandexneckline : Choodedlenge : Должина На Ракавот Во Средината На Должината : Долги Ракави Сезона : Fall Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Датуми, Филмови Карактеристики : 1. Овој капут се одликува со згуснување со качулка обложена со вештачко крзно за да обезбеди добра топлина. Аспираторот ги одржува главата и ушите топли дури и во налетни услови. 2. Тој е дизајниран да биде блиску со затегнување на половината за создавање на повеќе опремена форма. 3. Затворање на предниот патент и еластични манжетни од палтото за лесно прилагодување на топлината и удобноста.4. Надворешните странични џебови се одлични за клучеви, телефони и други скапоцености.5. Супер удобен за носење, уникатен стил, ве прави поубави, модни, секси и елегантни.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Задебелен Капут (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Зимски Капути За Жени, Задебелена Топла Јакна Долна Облека со Качулка, Дами Секојдневен Тенок Фитrenchот. Материјал -95% Памук 5% Спандекс. Женските Зимски Јакни Се Изработени од Мека Ткаенина,Која Е Топла и Пријатна, Дише, Пријателска За Кожата, Удобна, Совршено Ве Загрева Во Aut и Студена Зима. Дизајн - Женскиот Секојдневен Капут Со Јакна Има Качулка, Преден Патент, Мек И Удобен Материјал, Модна Цврста Боја, Два Странични Џебови, Модерен Стил Може Да Собере Повеќе Тело за Дами. Повод-Задебелена Женска Надворешна Облека Е Одлична за Секојдневни И Зимски Активности на Отворено, Пешачење, Патување, Кампување. Можете Да Уживате Во Топло И Стилски во исто време. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 399.84

БЕЈАСО Кардиган Џемпери За Жени Жени 2023 Мода Секојдневен Отворен Преден Печатен Кардиган Тенки Палта Ј�

DEN 431.84

Женско Печатено Копче Модерен Секојдневен Кардиган Со Долги Ракавикарактеристики : Материјалот Е подо�

DEN 2.00

Museенски муслимански мек и елегантен шифон цврст кардиган лабав долг кардиганве може да гарантира дека �

DEN 0.33

Големина : С Биста : 104см / 40,94" Рамо : 48см / 18,90" Ракав : 60,5 см / 23,82" Должина : 63см / 24,80"Големина : М Биста : 110см / 43

DEN 2.00

Модни Жени Со Еднобојни Двојни Гради Aut И Зима мала Јакна од Костум информации за Производот : Карактери�

DEN 0.33

Womenените солидни кратки памучни јакни од надворешна облека, џеб лабави столбни палта...

DEN 607.84

Јакна за облека за жени со џеб ,јакната со хауид со патент со висококвалитетен патент комплетира помоде�

DEN 3.33

Добредојдовте Во Scyoekwg.Ви посакувам среќен шопинг!Женска Јакна Зимска Fall Секојдневни Лабави Удобни Палт

DEN 1007.52

Материјал : акрилик Повод; секојдневно, секојдневно носење, канцеларија, забава, училиште, забава, дом, к�

DEN 1.00

КОПЧЕТО Е посветено на обезбедување квалитетни производи Ние секогаш комбинираме модни елементи и бои,

DEN 3.00

Обична Карирана Јака Редовни Повеќебојни Женски Мантили Со Долги Ракави С (4) Ограничени Количини, Екскл

DEN 623.84

Нова Fashion Мода Жени Тенок Долг Ракав Краток Мотоцикл Јакна Вештачки Велур Моторџиска Јакна Еднобојни Об

DEN 908.64

Целосна заштита од студено време, ве загрева кога замрзнувате снег, совршено надворешно палто за работа

DEN 1.67

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кардиганска Јакна, Зимски Топли Палта, Јакна Од Надв

DEN 2047.84

што ги задоволува сите ваши потреби Вклучете ја банкарската банка Секогаш поврзувајте го со енергетска

DEN 655.84

Жените Мода Обична Еднобојна Волнена Јака Со Двојни Гради Со Долги Ракави Без Качулка Секојдневна Надв�

DEN 1.67

Таголд женската есенска зимска облека е супер мека, доволно топла и лесна, удобна за носење во текот на д

DEN 2.00

①Прилики : Овие палта со Долги ракави се погодни и за свечени и за секојдневни на работа, канцеларија, де

DEN 1.67

Женска Мода Секојдневен Принт За Ноќта на Вештерките Долги Ракави Со Средна Должина Кардигански Врвови

DEN 3.00

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата обл

DEN 399.84

Големина : С САД : 8 ЕУ : 38 Биста : 108см / 42.52" Должина : 89см / 35.04" Ракав : 54см / 21.26" Рамо : 40см / 15.75" Големина : М САД

DEN 2.67

женски палта слатки палта палта за тинејџери кул палта бели палта со дизајни прилагодени палта машки па

DEN 1039.84

Зошто Да Го Избереме Нашиот Бренд : икевани веруваат дека многу малку пријатели слушнале за нашиот брен�

DEN 559.36

Изгледајте супер стилски во овој палто со силуета на Jејсон Максвел Лонг Алинија Овој крој за безвремен�

DEN 952.16

Женски Еднобоен Обичен Патент Со Качулка Долг Палто Јакна Карактеристики : Моден дизајн,100% Сосема Нов,к�

DEN 1.00

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кардиганска Јакна, Зимска Јакна, Надворешна Јакна Т�

DEN 3.33

Плус Јакна Со Качулка За Дожд Големина Жени Отворено Лабаво Ветроупорно Водоотпорно Палто Женски Есенс

DEN 215.52

Женска Еднобојна Лабава Џебна Кардиганска Јакна со Долги Ракави Материјал : Полиестер Боја : како што по