.

.

Одлична цена
Допрете Го Основниот Капут Плус Комплет За Боја За Прскање Со Проѕирно Палто Компатибилен Со Лесен Кашмир Ктс Купе Кадилак

Допрете Го Основниот Капут Плус Комплет За Боја За Прскање Со Проѕирно Палто Компатибилен Со Лесен Кашмир Ктс Купе Кадилак

DEN 1.67

Залиха
Достапно за нарачка

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено прскање за да се обезбеди најдобра можна завршница. Секоја единица за прскање бара помалку од 2 мл еколошки погон за прскање до 16 мл боја. Нашите сопствени мешани бои доаѓаат во посебно шише отпорно на растворувач кое директно се поврзува со единицата за преовладувачка моќност. Комплетот вклучува и врвен ултра сјаен проѕирен капут отпорен НА УВ. Комерцијалната единица за напојување на превал обезбедува супериорна атомизација на бојата и дава најмазна можна аеросолна завршница. Како и секогаш, сите наши производи Се Направени во САД! Најдобар квалитет допир (допир) боја на пазарот!. Надворешен Код За Боја : WA830 K. За : Лесен Кашмир Кадилак Ктс Купе. Вклучува Основно Палто + Проѕирно Палто. Направени во САД!.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 383.84

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

DEN 383.84

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

DEN 383.84

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

DEN 1.00

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

DEN 1.67

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

DEN 12799.84

Подлогата за гребење е висококвалитетен лесен за нанесување подлога што се пренесува со растворувач шт

DEN 1.00

Кодот во боја обично се наоѓа на налепницата ВИН На Возачката Врата Секогаш користете Промотор За Адхез

DEN 3.00

Кодот во боја обично се наоѓа на налепницата ВИН На Возачката Врата Секогаш користете Промотор За Адхез

DEN 383.84

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

DEN 0.67

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

DEN 1.00

Кодот во боја обично се наоѓа на налепницата ВИН На Возачката Врата Секогаш користете Промотор За Адхез

DEN 2.33

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

DEN 567.36

Заштедете пари и избегнувајте проблеми! Продавниците за тело наплаќаат 400 долари+ за поправки на браник

DEN 1.00

Кодот во боја обично се наоѓа на налепницата ВИН На Возачката Врата Секогаш користете Промотор За Адхез

DEN 3.33

Поправете ги оние досадни гребнатини, чипови и повеќе Со Бои од ER сјајна завршна боја допрете боја за ав�

DEN 383.84

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

DEN 575.84

Подлогата за гребење е висококвалитетен лесен за нанесување подлога што се пренесува со растворувач шт

DEN 3.33

Заштедете пари и избегнувајте проблеми! Продавниците за тело наплаќаат 400 долари+ за поправки на браник

DEN 3.00

Боја браници, браници и повеќе Со Бои од ER сјај заврши спреј боја Нашиот ОЕМ ТОЧЕН НАТПРЕВАР INFINITI (CAC Mojave �