.

.

Одлична цена
Дизајнер Насловна Suave Површина Тепих Реката Слонова Коска Носени Гребнатини 9' 10 13' 2 Правоаголник

Дизајнер Насловна Suave Површина Тепих Реката Слонова Коска Носени Гребнатини 9' 10 13' 2 Правоаголник

DEN 3.00

Залиха
Достапно за нарачка

Производител : Дизајнер Дома. Колекција на килими : Стил На Суви Килими : 2620 31075 Спецификации На Слонова Коска : Синтетичкиоригин : Направено Во Турција Елеганцијата и едноставноста ја опфаќаат Колекцијата Суаве. Оваа извонредна колекција нуди низа дизајни и модели за да одговараат на секој декоративен стил. Со неутрална палета на бои, овој прекрасен асортиман ќе го збогати декорот на вашата соба. Вешто моќта се наѕираше Во Турција користејќи полипропилен и полиестер за издржливост и долговечност. Дизајнер Насловна Suave Површина Килим 2620 31075 Реката Слонова Коска Носи Гребнатини 9 ' 10 "x 13' 2 " Правоаголник.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 3.00

Закответе ја вашата соба со нашиот прекрасен занаетчиски дизајниран, низок куп, ткаен тепих од жакард И�

DEN 1.33

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 1342.40

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

DEN 3.33

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

DEN 2.67

Додадете го овој модерен и современ килим во вашиот простор за модерен изглед Ова модно парче има геоме�

DEN 2080.00

Занаетчија 2153 Таупе / Сина Натура 3 '3" х 5 ' 3" Рачно Тафтувана Мешавина Од Волна И Вискоза со Памучна Подлог

DEN 479.68

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 1261.60

Оригиналната уметност на теписи од областа натопена со дизајнерските шеми и бои на денешницата.Овие ки�

DEN 2.33

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 1823.84

Импресивната цветна шема и формалната граница го прават тепихот на лозјето исклучително парче Моќта се

DEN 7076.96

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

DEN 3.33

Нашите килими се изработени со грижа и внимание на деталите, што ги прави совршен додаток во секоја прос

DEN 2.33

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 2880.00

Бриленхоме Мали Виножито Лента Килим30И W 46 I L, Сина.Додадете смели потези во боја на вашиот декор со овој

DEN 1.33

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 2064.00

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 1696.00

Додадете убавина во вашата соба со едноставната елеганција на овој рачно тафтуван Тепих Марла...

DEN 0.33

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена