.

.

Одлична цена
Allstar Дневна Соба Област Килим со безбедност заштита благослов дизајн

Allstar Дневна Соба Област Килим со безбедност заштита благослов дизајн

DEN 1261.60

Залиха
Достапно за нарачка

Оригиналната уметност на теписи од областа натопена со дизајнерските шеми и бои на денешницата.Овие килими ќе ги оживеат фантастичните дизајни и уметност што ги направија килимите во дизајнерските центри на просторите за живеење низ историјата. Ткаени со користење на десет различни бои палети, исто така, ќе имате лесно време да ги усогласите овие килими со боите и тоновите на вашиот постоечки простор или да создадете сосема ново расположение.Разбој-Ткаен со помош на еластичен полипропилен и зголемен раб за чиста и издржлива завршница. Дарежливите предива со долги и дебели купови обезбедуваат најгусто и најдобро чувство во споредба со сите други килими во неговото ниво на цена.Карактеристики : материјалот што се користи за купот е 100% полипропилен со подлога направена од памук.Кадифената површина на овој килим дава многу удобно чувство и мека на допир, но сепак е лесна за одржување.Да се биде отпорен на дамки и брза боја му дава на овој килим чист и нов изглед подолг период.Иако имињата на боите може да спаѓаат под широк спектар, овој килим е генерално во портокалова нијанса. Вистинската боја на килимот може да варира од она што го гледате на вашиот екран поради поставките или општата перспектива.Материјали : Полипропиленеректаголна форма : Портокал Спецификации : Тежина На Производот : 38,28 lbs Product Димензии : 119,69 L x 93,7 W x 0,13 H во инчи материјалот што се користи за купот е 100% полипропилен со подлога направена од памук. Кадифената површина на овој килим дава многу удобно чувство и мека на допир, но сепак е лесна за одржување. Да се биде отпорен на дамки и брза боја му дава на овој килим чист и нов изглед подолг период.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 2.67

Додадете го овој модерен и современ килим во вашиот простор за модерен изглед Ова модно парче има геоме�

DEN 0.33

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

DEN 0.33

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 2.33

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 2637.60

Направете изјава со едноставните и силни бои на овој тепих со плетенка Совршен за забави покрај базенот

DEN 3.00

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 479.68

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 1587.52

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 2650.24

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 1.33

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 3.00

Закответе ја вашата соба со нашиот прекрасен занаетчиски дизајниран, низок куп, ткаен тепих од жакард...

DEN 1.33

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 2080.00

Занаетчија 2153 Таупе / Сина Натура 3 '3" х 5 ' 3" Рачно Тафтувана Мешавина Од Волна И Вискоза со Памучна Подлог

DEN 3.33

Нашите килими се изработени со грижа и внимание на деталите, што ги прави совршен додаток во секоја прос

DEN 1666.24

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 911.84

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 0.33

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 2.33

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 2650.24

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 1.00

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

DEN 2.33

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 2650.24

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 2650.24

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена