.

.

Одлична цена
Бања Пластични Двојни Слоеви Одвод Сапун Држач Тоалет Туш Сапун Јадење Зелена пиншуи

Бања Пластични Двојни Слоеви Одвод Сапун Држач Тоалет Туш Сапун Јадење Зелена пиншуи

DEN 191.84

Залиха
Достапно за нарачка

Спецификација : . Изработени од еколошки пластичен материјал, издржлив за долго време користење. Дизајн со двојни слоеви, може лесно да се исцеди. Отстранлив дизајн, лесен за чистење. Едноставна и свежа боја, погодна за бања, кујна итн. Тип : Сапун Случај. Материјал : ПП. Карактеристики : Издржливи, Двојни Слоеви, Мазен Раб, Одвод. Големина : 10,8 см х 7,8 см х 2,5 см/4,25 "х 3,07" х 0,98 " (Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 х Сапун Случај https : //i5 /asr/831ba20b-4dfe-4b06-b94d-e7d4f38afd63_1.d034120649e8b5c60a5201901e0c8cd5.јпег.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 1.00

Погоден за бања, туш, кујнски ормар, перална, дневна соба итн Повеќенаменски : топла кука за крпи може да �

DEN 1.33

Бронзената Завршница Од Стариот Свет Ја Вклучува Топлината На Бронзата Со Светли И Темни Акценти, Созда

DEN 3.00

Со атрактивна хромирана завршница со едноставен дизајн, Оваа Шина За Крпи Поставена На Ѕидот Е одлична �

DEN 2.33

Карактеристика : голем капацитет држачот за тоалетна хартија може да собере до 4 ролни тоалетна хартија,

DEN 351.84

Материјал : Фланелен Врв, Нелизгачка Подлога.Големина : 3 парче Бања мат сет вклучени : 1 х Бања Мат : 18х30 ин

DEN 3.33

Линк® Вртејќи Се Над Решетката за Пешкири на Кабинетот, безбедно виси над секоја врата на кабинетот во к

DEN 1.00

Ние сме лојален продавач, ако најдете незадоволство во процесот на купување, ве молиме контактирајте ја

DEN 239.84

Материјал : Фланелен Врв, Нелизгачка Подлога.Големина : 3 парче Бања мат сет вклучени : 1 х Бања Мат : 18х30 ин

DEN 2.33

Материјал : Фланелен Врв, Нелизгачка Подлога.Големина : 3 парче Бања мат сет вклучени : 1 х Бања Мат : 18х30 ин

DEN 303.84

Спецификации На производот Димензии : 13,25 (Л) х 8,5 (В) х 5,75 (Ч) инчи Боја : Црн Материјал : Челик Со Пластичен �

DEN 3.33

Бања Креативна Решетка Двавоедно Без Удирање двојна Решетка за Сапунпродажна точка : Шуплив дизајн, лес

DEN 3.00

Клара Кларк бушавата подлога е најдобриот и економичен избор кога барате апсорпција на вода и нежно чув

DEN 1.67

Имањето премногу крпи на една решетка за крпи може да спречи лесно сушење Чувајте го тоа да не се случи с

DEN 223.84

Спецификација : Материјал : оксфорд крпа.Боја : зелена.Големина : прибл 31см19см / 12, 2х7, 48инч.Должина на реме

DEN 271.84

Бронзената Завршница Од Стариот Свет Ја Вклучува Топлината На Бронзата Со Светли И Темни Акценти, Созда

DEN 495.84

Со својот стилски Европски дизајн, решетката за крпи од 3 нивоа на пиедесталот ќе се истакне во вашата ба

DEN 639.84

Завршете го вашето луксузно искуство за капење со Подобри Трендови Трир Додатоци за Бања Нашата Колекц�

DEN 191.84

Конвенционалните садови за сапуница тешко се одржуваат чисти и заземаат голема количина простор околу