.

.

Одлична цена
Венера Колекција Пешкир Прстен

Венера Колекција Пешкир Прстен

DEN 415.84

Залиха
Достапно за нарачка

Современиот мотив од оваа елегантна колекција има безвременска привлечност. Прстенот за крпи е изграден од цврст месинг и е идеален со дијаметар од шест инчи. Идеален е за прикажување на вашите омилени украсни крпи или за обезбедување простор за секојдневна употреба. Изработени од Најдобрите Цврсти Месинг Материјали;скриениот хардвер за монтирање на завртки лесно се инсталира;дизајнот монтиран На Ѕид е идеална употреба на просторот;вклучен е целиот хардвер за монтирање;обезбедени Се лесни упатства за инсталација;Обезбедени Со Ограничена доживотна гаранција.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 3.33

Линк® Вртејќи Се Над Решетката за Пешкири на Кабинетот, безбедно виси над секоја врата на кабинетот во к

DEN 2.67

Amerock BH26612 Карактеристики : Покриен под ограничената доживотна гаранција На Amerock конструирани од нерѓосу�

DEN 399.84

Манга Девојка Шема 2 ПАРЧИЊА Туш Завеса Постави 3д Печатење Девојка Издржлив Водоотпорен Под Мат Постав�

DEN 343.84

Уникатен Систем За Двојна Дренажа : ова сапунско јадење користи двослоен дизајн за целосно искористува�

DEN 191.84

Макарон Боја Патување Сапун Кутија Преносни Креативни Сапун Случај Дома Водоотпорен Со Капак Сапун Пла

DEN 183.84

Материјал : 100% Фланелен Врв, Нелизгачка Подлога.Вклучен Е Комплет За Бања од 3 Парчиња : 1 х Подлога за Бањ�

DEN 191.84

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Soarian Од Joybuy пазарот.Опис Изработен од висококва

DEN 2.33

Материјал : Фланелен Врв, Нелизгачка Подлога.Големина : 3 парче Бања мат сет вклучени : 1 х Бања Мат : 18х30 ин

DEN 463.84

Колекцијата Каролина Пешкир бар со кристални акценти Од Сојузнички Месинг е мешавина на елегантна форм

DEN 479.84

1, Материјал : завесата За Туширање е полиестерско влакно; комплетот За Подни подлоги е површина од полие

DEN 335.84

Чувајте ги ролните од тоалетна хартија при рака и чувајте ги со стил Со Држачот За Тоалетна Хартија И Ре�

DEN 0.67

Име на производот : денот на Вљубените бања мат три парче во собата Материјал : задебелен памук, пластик�

DEN 0.33

Овој сеопфатен комплет додатоци за бања содржи сложени детали за луксузен и неверојатен стил...

DEN 422.24

Оваа кука, која е деликатна и издржлива, едноставна и практична, цврста и отпорна на абење Има силна носи

DEN 479.84

1, Материјал : завесата За Туширање е полиестерско влакно; комплетот За Подни подлоги е површина од полие

DEN 3.00

Клара Кларк бушавата подлога е најдобриот и економичен избор кога барате апсорпција на вода и нежно чув

DEN 2.33

Материјал : 100% Фланелен Врв, Нелизгачка Подлога.Вклучен Е Комплет За Бања од 3 Парчиња : 1 х Подлога за Бањ�

DEN 1.00

Цврстите диспензери со шипки се сигурен избор за зафатени тоалети Лесната видливост на нивото на сапун

DEN 495.84

Тоалетна Перфорација Без Багажник За Пешкири Работна Површина Од Нерѓосувачки Челик Со Двојна Шипка, М�

DEN 1760.00

Amerock BH36083 Карактеристики : Опфатени под ограничената доживотна гаранција На Amerock конструирани од нерѓос�