.

.

Одлична цена
Ахгли Компанија Затворен Плоштад Ориентални Смарагд Зелена Модерна Површина Килими, 5 ' Плоштад

Ахгли Компанија Затворен Плоштад Ориентални Смарагд Зелена Модерна Површина Килими, 5 ' Плоштад

DEN 911.84

Залиха
Достапно за нарачка

Нашите супер-Меки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена брзина, што ги прави помеки, свилени и потрајни од која било друга ткаенина од килим. Овие премиум сопствени килими се чувствуваат одлично под нозете и додаваат живописен допир на секој простор. Со нивната висококвалитетна конструкција, можете да уживате во овие килими во годините што доаѓаат. Ахгли Мешавина-Супер-Мек Облак Фланелен Материјал. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Пријателски За Миленичиња И Деца. Достапно во повеќе Големини и Форми.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 2.67

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

DEN 1308.80

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 4440.64

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 3.00

Закответе ја вашата соба со нашиот прекрасен занаетчиски дизајниран, низок куп, ткаен тепих од жакард...

DEN 2637.60

Направете изјава со едноставните и силни бои на овој тепих со плетенка Совршен за забави покрај базенот

DEN 2.33

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 1342.40

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

DEN 3.00

Производител : Дизајнер Дома Колекција на килими : Стил На Суви Килими : 2620 31075 Спецификации На Слонова Ко

DEN 3.33

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 0.33

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 2650.24

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 1.33

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 1.33

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 1659.04

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

DEN 2213.76

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

DEN 1823.84

Импресивната цветна шема и формалната граница го прават тепихот на лозјето исклучително парче Моќта се