.

.

Одлична цена
LOloi II Wynter Wyn- Grey Grey јаглен Ориентална област килим 2'-6 12'-0

LOloi II Wynter Wyn- Grey Grey јаглен Ориентална област килим 2'-6 12'-0

DEN 2.00

Залиха
Достапно за нарачка

Стара душа, нов дух. Намалување на моќност од 100% полиестер во Египет, колекцијата Винтер прикажува еден-на-еден вид поглед на прифатлива цена. Со текстуриран ефект на килими со високи производи, Wynter е конструиран со издржливост да издржи сообраќај на нозете. Совршено за области со висок сообраќај во вашиот дом. Направено од : 100% полиестерски куп. Висина на купот : 0,13 ". Традиционално. Направено во : Египет. Чисти истури веднаш со размачкана со чист, сув сунѓер или крпа. Се препорачува професионално чистење. Соодветната подлога за килим се препорачува на сите површини за да се спречи лизгање, додавање перница и подобрување на трајноста . За празнење, користете правосмукалка без лента за тепање или оној каде што можете да ја поставите шипката на највисокиот амбиент за куп. Ако вашиот вакуум има променливи поставки за напојување, поставени на ниско ниво. Вакуум целосна должина на килимот, свртете и повторете на Следна област, наместо напред и назад.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 1695.84

Додадете боја на вашиот традиционален простор со Комплетот Ватиран Прекривка ботуивенија Меката боја �

DEN 1.33

е инчи во големина и Овој Отпечаток Од Постер ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канцеларија и

DEN 207.84

Заштедете уште повеќе со нашите компатибилни касети со лента Оваа листа содржи 2 45010 црни на касети со ја

DEN 223.84

Ова Е Азиска големина, предлагам да купите поголема големина,ве Молиме проверете ја табелата со големин

DEN 1.00

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Небесно Сина Површина Килими, 6 "х 9" Дизајнир�

DEN 319.68

Мода Женски Обичен Половина Ракав VВратот Печатени Дами Лабава Долга Облека информации За Производот : �

DEN 1.33

Женски Памук Лен Без Ракави Широка Маица Елек Маица Блуза Блуза Блузи Плус Големина Карактеристики :...

DEN 528.00

Женски Дуксер Со Долги Ракави Моден Кружен Врат Печатени Врвови Дуксер Лабава Секојдневна Пуловер Fall З�

DEN 0.33

* Материјал : Вискоза * Техника : Ткаени.* Ткаат : Обичен Брои предиво : 30сф 30сф. Густина : 6864. ГСМ : 115 гсм Шир

DEN 454.24

Големина : 3,6 инчи*3 инчи*4,3 инчи (L*W*H)Класификација : Penholders Feature : Лесно организирање : десктоп пенкало и држ

DEN 0.33

Дури и најудобната перница нема да се чувствува правилно без мека навлака за перници што дише околу неа

DEN 3.00

Куеконди Фустани За Жени 2023 Пролет И Еднобојна V Вратот Лабава Везена Шуплива Чипка Цвет Секси Летен Фус

DEN 303.84

Спецификации : Совршен За свадби, забава, фестивал, цветни аранжмани итн.Прекрасен дизајн, особено како �

DEN 1.67

Совршен телефон случај За Samsung Galaxy Z Flip 5 апсолутно задолжително за сите ентузијасти во стилот! Овој искл

DEN 447.84

Внтуб Алатки Гледајте Назад Покритие Случај Отстранувач На Случај Батерија Часовници Прачка Стап Попр�

DEN 1.33

Сезона : Есенска Зима Пол : Жени Повод : Повик Материјал : Полиестер Тип На Шема : Цврст Должина На Ракавот