.

.

Одлична цена
Индустрии Мл Дозер Без Допир За Пурел Дезинфекција На Раце, Графит

Индустрии Мл Дозер Без Допир За Пурел Дезинфекција На Раце, Графит

DEN 239.68

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики елегантен дизајн ги надополнува полнењата за дезинфекција на раце од декор-а-поглед обезбедуваат најлесен начин да се види кога треба да се сменат полнењата пурел ес6 1200 мл се калибрираат дозерот и формулацијата за да се обезбеди оптимална доза за ефикасна хигиена на рацете вклучува 4 батерии за ќелии - не се потребни алатки за замена на батериите санитарно запечатено шише за полнење миленичиња со отстранлива јака за лесно рециклирање или не технологија - може да се претвори во системски заклучување ада усогласеностспецификации боја : графитматеријал : абс пластични футроли по слој : 41 кутии по палета : 123 слоеви по палета : 3диспензационен систем : материјал за полнење es6refill : лесно пет пластично шише, јака од мешан материјал, материјал за диспензерот за пластична пумпа од мешан материјал : издржлива пластика за стомачни мускули (код за рециклирање број 7)опции за монтирање : држачи до ѕид со вклучена леплива лента или клиренс за монтирање на хардвер : 8" (20,32 см) клиренс од дното на диспензерот до капацитетот на површината : 1200 mlsize : 12,13" x 5,25" вкупна димензија на единицата : 11,38" h x 4,88"w x 8,19" lweight : 2 lbs - sku : ssn41642 gojo индустрии 1200 ml дозер без допир за средство за дезинфекција на раце purell, графит.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 351.84

Материјал : Фланелен Врв, Нелизгачка Подлога.Големина : 3 парче Бања мат сет вклучени : 1 х Бања Мат : 18х30 ин

DEN 343.84

Уникатен Систем За Двојна Дренажа : ова сапунско јадење користи двослоен дизајн за целосно искористува�

DEN 3.33

Опис Оваа смешна кутија за сапуница дизајнирана во цртан филм е многу практична Овој држач за складирањ

DEN 239.84

Материјал : Фланелен Врв, Нелизгачка Подлога.Големина : 3 парче Бања мат сет вклучени : 1 х Бања Мат : 18х30 ин

DEN 463.84

Колекцијата Каролина Пешкир бар со кристални акценти Од Сојузнички Месинг е мешавина на елегантна форм

DEN 1.33

Бронзената Завршница Од Стариот Свет Ја Вклучува Топлината На Бронзата Со Светли И Темни Акценти, Созда

DEN 2.33

Опис : Меката цевка го прави ова шише со лосион не е лесно да се скрши, што ви заштедува труд на стискање н

DEN 495.84

Решетка За крпи, Антимонополска Полица За Спална соба За Бања За Плакар 3 Прачки Спецификација : Тип На С�

DEN 2.67

Amerock BH26612 Карактеристики : Покриен под ограничената доживотна гаранција На Amerock конструирани од нерѓосу�

DEN 415.84

Современиот мотив од оваа елегантна колекција има безвременска привлечност Прстенот за крпи е изграде�