.

.

Одлична цена
Тенми Мажи Божиќни Кошули Ревер Вратот Блузи Долги Ракави Туника Кошула Секојдневен Божиќна Блуза Празник Стил-Л С

Тенми Мажи Божиќни Кошули Ревер Вратот Блузи Долги Ракави Туника Кошула Секојдневен Божиќна Блуза Празник Стил-Л С

DEN 1.33

Залиха
Достапно за нарачка

Опис : Пол : Мажи, Момчешки Стил : Мажи Пролет Aut Божиќна Маица, Блуза Со Долги Ракави, Мажи Со Копчиња Надолу Божиќни Маици Тип На Шема : Дедо Мраз Печатење Боја : Како Што Покажува Сликата Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XLMaterial : 100% Полиестернеклин : Лапел Ѓердан : Должина На Колкот Ракав должина : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut, Зима Карактеристики : 1. Ткаенина : 100% Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. 2. Дизајн : Машки Кошули За Божиќни Маици Со Долги Ракави, Божиќни Маици За Пролет Fall. Бидете Ладни И Суви. Тоа Е Задолжителна Маица за Вашата Гардероба Во Пролет Aut!3. Карактеристика : Мажи Празник Работа Божиќ Блузи, Мажи Ревер Вратот маица,Дедо Мраз Печати Блузи, Мажи Долги Ракави Копче Надолу Блуза, Мажи Aut Кошули4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Фармерки, Спортски Панталони, Панталони, Шорцеви Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 Х Машка Божиќна Кошула (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Машки Ревер Вратот Божиќна Кошула, Копче Надолу Божиќни Врвови, Блуза Со Долги Ракави, Секојдневна Маица, Пролетна Есенска Маичка. Материјал -100% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Секојдневен Копче Надолу Божиќни Кошули За Мажи, Мала Тежина, Долги Ракави, Вратот На Ревер, Копче Надолу Маици, Дедо Мраз Печати Кошули, Тенок Одговара Пролетumn Кошула. Повод-Машка Секојдневна Кошула Со Копчиња Погодна За сите Прилики и Сезони Како Одмор, Роденден, Секојдневен, Неформален Бизнис, Работа, Одмор, Датум, Свадба и Патување. Натпревар - Оваа Маица Со Долги Ракави Е Совршена За Комбинирање Со Јакни, Кардиган, Фармерки, Шорцеви, Секојдневни Спортски Панталони и Товарни Шорцеви Погодни За Пролет, Лето, Aut.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 2.00

Обичен Цветен Вашиот Фустан Од Јумао Жени Против Возбуда На Вратот Летни Кошули Со Кратки Ракави Врвови

DEN 175.84

женски џемпери за работа женски џемпери кардиган лето женски џемпери за зима со патент женски џемпери м

DEN 1.00

Мажи Зимска Aut Казуао Врат Со Долг Ракав 3д Печатен Дуксер Со Качулка Врвна Блузасезона : Четири Сезони П�

DEN 2.33

Должина на ракавот : Тип На Ракав Со Половина Ракав : Ракав Со Пеперутка Деколте : VВрат Материјал : Тип На

DEN 511.84

Женски Модни Врвови Свртена јака Смешни Принт Обични Маици Маици Блуза Печатење Кошула Карактеристики

DEN 1.67

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ЗА ОБЛЕКА 24 часовен одговор на линија Qslessслободен враќа НЕКОЈ ПРАША

DEN 210.24

Опис : Пол : Мажи, Момчешки Стил : Мажи Хавајска Маица, Блузи Со Долги Ракави, Мажи Блуза Со Долги Ракави, М�

DEN 0.67

Пол : Мажи, Момчешки Стил : Мажи Боемска Маица, Кошули Со Кратки Ракави, Блуза На Вратот Со Ревер, Мажи Со К

DEN 143.84

Големина : S Биста : 104cm / 40.94" Рамо : 45cm / 17.72" Ракав : 22.5 cm / 8.86" Должина : 72cm / 28.35" Големина : M Биста : 112cm / 44.09" Рам�

DEN 2.33

Женски Врвот Лабава Копче Долги Ракави Маица копчето надолу хенли кошули за жени, Долги ракави маица за

DEN 1.67

Дизајн : цветните хаваи кошули без ракави имаат ексклузивен крој со лабаво вклопување, лабави пазуви, тр