.

.

Одлична цена
Сендкилмен Печатени Кратки Ракави V-Вратот Блузи Работен Џеб Блуза

Сендкилмен Печатени Кратки Ракави V-Вратот Блузи Работен Џеб Блуза

DEN 207.84

Залиха
Достапно за нарачка

Големина : S Биста : 112cm/44.09" Рамо : 47cm/18.50" Ракав : 24cm/9.45" Должина : 73cm/28.74"Големина : M Биста : 118cm/46.46" Рамо : 49cm/19.29" Ракав : 25cm/9.84" Должина : 74cm/29.13"Големина : L Биста : 124см/48.82" рамо : 51см/20.08" ракав : 26см/10.24" должина : 75см/29.53"големина : xl Биста : 130см/51.18" рамо : 53см/20.87" ракав : 27см/10.63" должина : 76см/29.92"големина : xxl биста : 136см/53,54" рамо : 55см/21,65" ракав : 28см/11,02" должина : 77см/30,31"големина : хххл Биста : 142см/55,91" рамо : 57см/22,44" ракав : 29см/11,42" должина : 78см/30,71"големина : Ххххл биста : 148см/58.27" рамо : 59см/23.23" ракав : 30см/11.81" должина : 79см/31.10"големина : хххххл биста : 154см/60.63" рамо : 61см/24.02" Ракав : 31см/12.20" должина : 80см/31.50"Стил : Мода, обичен пол : менпакетот вклучува : 1 еез должина на горниот Ракав : краток ракав ве молиме дозволете мала разлика Од 1-3 см поради рачно мерење-ви благодариме за разбирањето ! (1 инч = 2,54 см)Карактеристики : внимание плз : Ако вашето тело е големо, предлагаме да изберете поголема големина, благодарам и посакувам убав ден !Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. 2.Одлично за секојдневна, дневна забава или фотографија, сигурен сум дека ќе ви се допадне табелата со големина : 1.Модниот дизајн ве прави попривлечни материјал : Тип на полиестерска шема : јака за печатење : v-neck3.It изработен е од висококвалитетни материјали,чувство на мека рака, доволно издржлив,нема никаква штета на вашата кожа ткаенината е мека и удобна, многу пријателска за кожата. Тоа е соодветно соодветно парче, многу прилики ова парче облека добро ќе се прилагоди, покрај ова, одлично ќе оди со многу видови панталони како фармерки, панталони, шорцеви, спортски панталони итн. Ова е одлична идеја за подарок, без разлика дали станува збор за брат или татко, сигурен сум дека ќе го сакаат овој подарок од вас.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 210.24

Опис : Пол : Мажи, Момчешки Стил : Мажи Хавајска Маица, Блузи Со Долги Ракави, Мажи Блуза Со Долги Ракави, М�

DEN 1.67

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ЗА ОБЛЕКА 24 часовен одговор на линија Qslessслободен враќа...

DEN 0.33

Жените Лето Секси Градиент Печати Редовни Жени Кратки Ракави Врвот Карактеристики : 1.It изработен е од в�

DEN 431.84

Женски VВратот Печатени Долги Ракави Копче Врвот Casual Women ' S VВратот Печатени Долги Ракави Копче Врвот Пов

DEN 1.67

Големина : М Биста : 104см / 40.94" Ракав : 20см / 7.87" Должина : 68см / 26.77" Големина : Л Биста : 108см / 42.52" Ракав : 21см / 8.2

DEN 184.16

Вашите секојдневни основи добиваат ажурирање со оваа стилска Маица Оваа машка маичка е изработена во м�

DEN 1.00

86" LopecySta Мажите Повик НеПозиционирање Печатење Копчиња Плажа Превртување Краток Ракав Кошула Блуза Хав�

DEN 511.84

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА 24 часовен одговор на линија НЕКОЈ ПРАША П : Како да ја изберете голем

DEN 0.67

Пол : Мажи, Момчешки Стил : Мажи Боемска Маица, Кошули Со Кратки Ракави, Блуза На Вратот Со Ревер, Мажи Со К

DEN 1.33

Опис : Пол : Мажи, Момчешки Стил : Мажи Пролет Aut Божиќна Маица, Блуза Со Долги Ракави, Мажи Со Копчиња Надо�

DEN 1.33

Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс Боја : Достапни Се Различни опции за боја Големини : С,М,Л,ХЛ, ХХЛ...

DEN 3.00

Детали : *Големина На Ознака : М3ХЛ, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат.Табела со голем

DEN 218.56

Големина : С САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108см / 42.52" Рамо : 46см / 18.11" Ракав : 23.5 см / 9.25" Должина : 70с

DEN 1.00

Гардероба што мора да ја имате!Носете : лесно со вашите омилени фармерки, хеланки или тенки панталони.50 "

DEN 2.33

Должина на ракавот : Тип На Ракав Со Половина Ракав : Ракав Со Пеперутка Деколте : VВрат Материјал : Тип На

DEN 1.33

Женски Обичен Моден Еднобоен Пуловер На Вратот Со Копче Со Долги Ракави ве Молиме проверете Ја Табелата

DEN 0.67

Продавницата јубатуо е посветена на обезбедување На клиенти Со висококвалитетни, удобни, модерни, висо�

DEN 2.33

женски кошули ?●Материјал} Летните Кошули Се Меки и Дишат, Ќе Ви Понудат Првокласна Удобност Удобна и Ел

DEN 1.33

● Карактеристика : блузи и кошули со копчиња, краток ракав, копче нагоре, секојдневно лето, модни пруги, �

DEN 287.84

Големина : S Биста : 104cm / 40.94" Рамо : 44cm / 17.32" Ракав : 21cm / 8.27" Должина : 70cm / 27.56" Големина : M Биста : 108cm / 42.52" Рамо :