.

.

Одлична цена
Жените Копче До Памук И Лен Краток Ракав Печатени Цветни Блуза Со Џеб

Жените Копче До Памук И Лен Краток Ракав Печатени Цветни Блуза Со Џеб

DEN 331.04

Залиха
Достапно за нарачка

Големина : С Биста : 96см/37.80" Ракав : 22см/8.66 "Должина : 65см/25.59". Големина : М Биста : 100см/39.37" Ракав : 23см/9.06" Должина : 66см/25.98" . Големина : L Биста : 104cm/40.94" Ракав : 24cm/9.45 "Должина : 67cm/26.38". Големина : XL Биста : 108cm/42.52 "Ракав : 25cm/9.84" Должина : 68cm/26.77" . Големина : XXL Биста : 112cm/44.09 "Ракав : 26cm/10.24" Должина : 69cm/27.17" . Големина : XXXL Биста : 116cm/45.67" Ракав : 27cm/10.63" Должина : 70cm/27.56" . Големина : XXXXL Биста : 120cm/47.24" Ракав : 28cm/11.02" Должина : 71cm/27.95" . Големина : XXXXXL Биста : 124cm/48.82 "Ракав : 29cm/11.42" Должина : 72cm/28.35" . Жени Закопчуваат Памучна И Ленена Печатена Цветна Блуза Со Кратки Ракави Со Џеб Карактеристики : 4. Едноставен класичен гроздобер стил, mkaes ви ласкави и зашеметување. Тој е исклучително разноврсен и може да се додаде толку многу различни начини. Овој фустан е совршен за забава, клуб, матурска, коктел, костим за шминка, враќање дома, годишнина.2. Се вклопуваат Од S ДО XXXXL,. Ве молиме погледнете ја Табелата Со Големини подолу и изберете ја вашата големина.1. Изработена од лесна ткаенина што дише, еластична, течна и воопшто не леплива, мека, удобна е за носење цел ден.3. В-вратот, краток ракав, миди должина, повлечете го затворањето, гроздобер ресни флапер фустан. Шармантна и привлечна. Покажете ги вашите облини со шарм.5. Рачно миење ладно, не избелувајте, закачете суво, ниско железо доколку е потребно.Материјал : Полиестернеклин : В ѓердан : Кратка должина на ракавот : миди должина детали : гроздобер ресни флапер фустан стил : Класичен, гроздобер пол : Женски Повод : Забава, клуб, матурска, коктел, костим за шминка, враќање дома, годишнина за нега на облека : Ладно Миење Раце, Закачување Или Сушење На Линија Овој производ има доволно залихи, ве молиме бидете сигурни дека ќе купите. Сликите се направени од професионални фотографи, кои се во целосна согласност со вистинската работа. Производот е 100% сосема нов, квалитетен и брза испорака. За да можете да носите фит, ве молиме погледнете ја табелата со големини погоре за купување.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 319.84

Жените Сатен Свила Врвот V Вратот Повик Чиста Боја Сатен Свила Основни Camisole Кошули Спецификација : Тип Н�

DEN 511.84

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА 24 часовен одговор на линија НЕКОЈ ПРАША П : Како да ја изберете голем

DEN 287.84

Машка Печатена Маица Отворено Ретро Копче Лабава Долга Ракавататрибути На Производот : Мека и удобна : Р

DEN 431.84

Женски VВратот Печатени Долги Ракави Копче Врвот Casual Women ' S VВратот Печатени Долги Ракави Копче Врвот Пов

DEN 1.33

Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Хенли Кошули, Маица Со Долги Ракави, Секојдневна Блуза, П�

DEN 1.67

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ЗА ОБЛЕКА 24 часовен одговор на линија Qslessслободен враќа...

DEN 2.33

Женски Врвот Лабава Копче Долги Ракави Маица копчето надолу хенли кошули за жени, Долги ракави маица за

DEN 271.84

Големина : С Биста : 110см / 43.31" Рамо : 60см / 23.62" Ракав : 45см / 17.72" Должина : 68см / 26.77"Големина : М Биста : 116см / 45.67

DEN 1.00

✿€Дизајн На Денот на независноста}Денот На Независноста Маици За жени, лежерен стил со кратки ракави, V

DEN 218.56

Големина : С САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108см / 42.52" Рамо : 46см / 18.11" Ракав : 23.5 см / 9.25" Должина : 70с

DEN 0.67

Пол : Мажи, Момчешки Стил : Мажи Боемска Маица, Кошули Со Кратки Ракави, Блуза На Вратот Со Ревер, Мажи Со К

DEN 559.36

Мекото и кадифено микрофлеце прави лежеренкул избор со овој ситен плетен пуловер Од Карен Скот Опуштен�