.

.

Одлична цена
Секси Танц Дами Палто Еднобојна Јакна Ревер Јака Надворешна Облека Обични Мантили Зима Топло Сиво С

Секси Танц Дами Палто Еднобојна Јакна Ревер Јака Надворешна Облека Обични Мантили Зима Топло Сиво С

DEN 431.84

Залиха
Достапно за нарачка

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кардиган Јакна, Зимски Топли Палта, Надворешна Облека Јакна Тип На Шема : Цврста Боја : Црвена, Сива, Црна, Жолта (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, XXL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Памучно Полиестерно Деколте : Ѓердан Со Ревер : Должина На Ракавот Со Средна Должина : долги ракави Сезона : Aut Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Овој капут има еднобојна боја, вратот на реверот.2. Тој е дизајниран да биде блиску со затегнување на половината за создавање на повеќе опремена форма. 3. Отворете го предното затворање и еластични манжетни од палтото за лесно прилагодување на топлината и удобноста.4. Супер удобен за носење, уникатен стил, ве прави поубави, модни, секси и елегантни.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Зимски Капут (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Зимски Топол Капут За Жени, Долги Ракави Кардиган Облека, Дами Трендовскиatот Палто. Материјал-65% Памук 35% Полиестер. Женските Зимски Јакни Се Изработени од Лесна Мека Ткаенина,Која Е Топла и Пријатна, Дише, Пријателска За Кожата, Удобна, Совршено Ве Загрева Во Aut и Студена Зима. Дизајн - Жените Секојдневен Јакна Палто Карактеристики, Отворен Преден, Мек И Удобен Материјал, Мода Еднобојна, Лабава Стил Може Да Одговара На Повеќе Тело За Дами. Повод-Женската Надворешна Облека Е Одлична за Секојдневни И Зимски Активности на Отворено, Пешачење, Патување, Кампување. Можете Да Уживате Во Топло И Стилски во исто време. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 1.33

Големина : С Биста : 110см / 43,31" Ракав : 59см / 23,23" Рамо : 41см / 16,14" Должина : 85см / 33,46"Големина : М Биста : 115см / 45,28

DEN 952.16

Женски Еднобоен Обичен Патент Со Качулка Долг Палто Јакна Карактеристики : Моден дизајн,100% Сосема Нов,к�

DEN 799.84

Женски Обични Карирани Кардигани Копче За Вратот Надолу Трикотажа Мек Плетен Капут Со Долг Ракав ве Мол

DEN 1.00

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кардиганска Јакна, Зимска Јакна, Надворешна Јакна Т�

DEN 239.20

Женски Моден Секојдневен Џеб Со Долги Ракави Цветни Печатени Кардиганкарактеристики : 1.Печатење Блузи,

DEN 2.67

Големина : М Биста : 90см / 35.43" Рамо : 37см / 14.57" Ракав : 56см / 22.05" Должина : 55см / 21.65" Големина : Л Биста : 94см / 37.01"

DEN 3.33

Синоидни женски палта и јакни Елегантна надворешна облека, обична јака од лаптоп, јакни со лабава палто,

DEN 1.67

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кардиганска Јакна, Зимски Топли Палта, Јакна Од Надв

DEN 3.33

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кардиган Јакна, Бејзбол Јакни, Надворешна Облека Ти�

DEN 2.00

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Задебелена Јакна, Зимски Топли Палта, Надворешна Об�

DEN 1.33

☪【Зборови поврзани со производот + Женски Туника Блузи Женски Дуксери Женски Летни Врвови Женски Врво�

DEN 2.00

①Прилики : Овие палта со Долги ракави се погодни и за свечени и за секојдневни на работа, канцеларија, де

DEN 399.84

Големина : С САД : 8 ЕУ : 38 Биста : 108см / 42.52" Должина : 89см / 35.04" Ракав : 54см / 21.26" Рамо : 40см / 15.75" Големина : М САД

DEN 1.67

Добредојдовте во трговскиот центар Ние се фокусираме на продажба на висококвалитетни производи со раз�

DEN 2.00

Комплетна обвивка за ширење јака со копче за затворање на кука пред, двојно гради 2 џебови со долги ракав

DEN 1.67

Женска Мода Лабава Лежерна Џебна Печатена Кардиган Јакна Со Седум Дела За Ракави за Да ја проверите таб�

DEN 399.84

Ве молиме изберете Две поголеми димензии ако сте пополни и посекси Модното Печатење блуза со долги рака

DEN 655.84

Жените Мода Обична Еднобојна Волнена Јака Со Двојни Гради Со Долги Ракави Без Качулка Секојдневна Надв�

DEN 2.67

Водоотпорни / дишени мрежи поставени дами панталони w / zips за подигање, затворање на половината на полиес

DEN 623.84

Нова Fashion Мода Жени Тенок Долг Ракав Краток Мотоцикл Јакна Вештачки Велур Моторџиска Јакна Еднобојни Об

DEN 799.36

Прегрнете ги чудата на асиметрија и дадете изјава оваа претстојна сезона со Asimmetrical Moto Cout на Maxwell Studio Boucle.

DEN 2.67

женски палта слатки палта палта за тинејџери кул палта бели палта со дизајни прилагодени палта машки па

DEN 399.84

БЕЈАСО Кардиган Џемпери За Жени Жени 2023 Мода Секојдневен Отворен Преден Печатен Кардиган Тенки Палта Ј�