.

.

Одлична цена
Младински девојки празнични метални печатени фустани без ракави со кардиган, големини со 4-16

Младински девојки празнични метални печатени фустани без ракави со кардиган, големини со 4-16

DEN 2.33

Залиха
Достапно за нарачка

Таа ќе го сака овој печатен фустан без ракави на младински празници и сет на кардиган! Тоа е совршена облека за сезоната на празници. Метален печатен фустан без ракави. Копче надолу кардиган. Целосна грмушка : 92%полиестер 8%Спандкс истегни кадифе. Целиот фустан : 97%поли 3%спандекс цветна чипка w сјај плетена. За втор слој на фустан и постава на фустан : 100% ткаени полиестерска тафта ткаена. Поставена обвивка за здолниште : 100% полиестер тврд кринолин.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 516.64

Летен Фустан цетрио За Жени Летен Бохо Печатен Фустан Халтернек Фустан На Плажа Без Ракави Фустан За Со

DEN 1.00

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Киангонг) Која Се Фокусира На Модата За Облека, �

DEN 445.76

Оваа прилично розова ЛОЛ Изненадување "Здраво Бае" маица фустан е совршен за Денот на Вљубените или секо

DEN 0.67

Партискиот фустан на „Бесплатното собрание“ е нејзин стил на одење за секоја пригода оваа сезона на пр

DEN 0.33

Големина : 73 Препорачана возраст : 36 Месеци Биста : 72см / 28,35" Должина : 42см / 16,54" Големина : 80 Препорачана во�

DEN 283.04

IEFIEL Деца Девојки Halter Сјајна Sequins Мрежа Крпеница Танц Фустан V Вратот Бронзирање Крпа Балет Туту Здолништ

DEN 1.67

Големина : 100 Препорачана возраст : 23 Години Биста : 58см / 22,83" Половината : 56см / 22,05" Должина : 58см / 22,83" Голем

DEN 215.84

Големина : 80 Препорачана возраст : 1218 Месеци Биста : 45см / 17,72" Должина : 47см / 18,50" Големина : 90 Препорачана в�

DEN 826.72

Жените Завој Ретро Печати Краток Ракави Чипка Крпеница Вечер Партија Матурска Гроздобер Фустан...

DEN 169.28

Дете Деца Девојки Се Облекуваат Карирана Мрежа Крпеница Квадратни Вратот Издувам Долг Ракав Фустан Dress

DEN 383.20

1 Мали девојчиња / големи девојки гроздобер еднорог чипка натпревар партија фустан цвет девојка колено

DEN 233.44

Комплетот Вклучува : 1 парчиња Фустан Состојба : Ново Со Тагматеријал : 50% Шифон, 40% Полиестер, 10% Монистра �

DEN 1.00

Големина : 4ј Препорачана возраст : 34 Години Биста : 58см / 22,83" Должина : 54см / 21,26" Големина : 5Ј Препорачана в�

DEN 479.84

Хуангел Девојки Сребрена Пенлива Лента За Печатење Снегулка Елегантен Фустан За Принцеза X637 Големина 4

DEN 1.33

Сончевите денови се повторно тука Подгответе ја за сезоната со Maxi Sundress на Forever Me, во кој има лето подготв�