.

.

Одлична цена
Плетен фустан од пионерска пионерска мама и мене, девојки, големини 2T-6x

Плетен фустан од пионерска пионерска мама и мене, девојки, големини 2T-6x

DEN 127.84

Залиха
Достапно за нарачка

Сега таа може да биде како мама во овој плетен фустан од пионер од пионерската жена. Во лесен, мек плетен дизајн, овој фустан ја одржува удобна и изгледа подготвена за ништо. Полите на овој фустан со краток ракав има два слоја на руфли за дополнителен фрун и забава. Овој симпатичен фустан ќе биде пролетен главен вас и вашиот Mini Me! Исклучиво на. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : копче за клуч на задниот врат; Руфл полите; Мека ткаенина обезбедува удобна абење цел ден. Пионерската жена мама и мене Руфл плетен фустан за девојки за мали деца.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 243.04

Повод : Секоја пригода Пол : Девојки Тип на шема : Цветни Тип на ракав : Без Ракави Ако имате било какви пра

DEN 1.00

Големина : 4ј Препорачана возраст : 34 Години Биста : 58см / 22,83" Должина : 54см / 21,26" Големина : 5Ј Препорачана в�

DEN 281.44

Дизајнирано со странични страни и трепет високониско полите, овој фустан без ракави од Wonder Nation го одржу�

DEN 445.76

Оваа прилично розова ЛОЛ Изненадување "Здраво Бае" маица фустан е совршен за Денот на Вљубените или секо

DEN 3.33

Тенискиот Спортски Костум За Големи Девојки Iefiel Athline ALine Атлетски Фустан со Комплет Шорцеви доаѓа со врв

DEN 239.84

Лесен фустан со долги ракави од Wonder Nation ја одржува добро и се чувствува одлично Симпатична, лесен стил н�

DEN 3.33

Лето дете бебе девојки мали деца елек фустан Фани пакет постави детска облека за моден дизајн, 100% сосема

DEN 2.33

Бебе Девојки Долг Ракав Памук Виножито Принцеза Фустан За Плажа Партија, Роденден, Танцување Перформан�

DEN 3.00

Мали Девојчиња Лето Чипка Цветни Фустан Пердув Ракав Принцеза Облека За Фестивал, Партија Големина (см)t

DEN 0.33

Таа е сигурна дека ќе се бори во прекрасниот цветен фустан на Јангленд Идеален изглед за празници или ко

DEN 1.00

Инстант ПоракаЧетврти јулиСимпатична И Гушкање Со Патриотска МечкаДете И Млади Девојки АЛинија Фустан

DEN 1.33

Миди Фустан За ЛетоЖенска Мода Две Парчиња Шармантна Еднобојна Мајка На Невестата Чипка Фустани, Сива Si

DEN 479.84

Хуангел Девојки Сребрена Пенлива Лента За Печатење Снегулка Елегантен Фустан За Принцеза X637 Големина 4