.

.

Одлична цена
Колекција на Custom Essentials, безжична просторија затемнувајќи ја мобилната сенка, светло сива, 7 8 Ширина 48 Должина

Колекција на Custom Essentials, безжична просторија затемнувајќи ја мобилната сенка, светло сива, 7 8 Ширина 48 Должина

DEN 3.00

Залиха
Достапно за нарачка

Мобилните нијанси на леволор се направени по обичај за совршено да одговараат на вашиот прозорец. Спарување на убава форма и функција со енергетски ефикасен дизајн, клеточните нијанси обезбедуваат целогодишна удобност за вашиот дом. Клетките во форма на саќе го ставаат воздухот во џебовите за да спречат екстремни температури на отворено да влезат и контролираните температури да избегаат низ прозорците, одржувајќи го вашиот дом потопол во зима и поладен во текот на летото. Безжичен дизајн обезбедува чист изглед со јасна рачка што се меша со ткаенината, овозможувајќи ви лесно да ја подигнете и спуштате сенката без да ја допирате ткаенината за да ја одржувате чиста и уредна. Безжичен дизајн, исто така, обезбедува подобрена безбедност за домови со мали деца или миленичиња, со што Леволор безжични клеточни нијанси е овластен најдобар за детски производ. Во собата затемнувајќи ја светлината што влегува во собата, обезбедувајќи целосна приватност кога се спуштаат нијансите. Колекцијата Essentials има суптилни текстури и неутрална палета што го надополнува секој декор. Собирање на Custom Essentials Custom Essentials Collection Condenting Cellular Shade : Обичај направено за совршено вклопување. Енергетски ефикасен дизајн на саќе. Теменска соба. Безжична операција, сертифицирано најдобро за деца. Внатре и надвор од монтирање. Вклучен хардвер. Инструкции за лесни за инсталирање. Лесно за чистење.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 1.67

Регал недвижен имот безжично филтрирање на светлина од горедолу мобилни нијанси се модерни нијанси на �

DEN 656.00

Студијата на Ричфилд Студио, филтрирајќи ја безжичната клеточна сенка, филтрира светлина во просторија

DEN 3.00

Студијата на Ричфилд Студио, филтрирајќи ја безжичната клеточна сенка, филтрира светлина во просторија

DEN 2.67

Регал недвижен имот безжичен затемнување од горедолу мобилни нијанси се современи нијанси на прозорци

DEN 910.72

Студијата на Ричфилд Студио, филтрирајќи ја безжичната клеточна сенка, филтрира светлина во просторија

DEN 1.33

Мобилните нијанси на безжични леволор се направени по обичај за совршено да го вклопат вашиот прозорец.

DEN 910.72

Регал недвижнини за филтрирање на безжични светлосни нијанси се модерни нијанси на прозорци кои ја зго�

DEN 910.72

Изберете ја вашата монтажа : наменета за внатрешноста на монтирање Нашето намалување на бучава, намалув

DEN 910.72

Мобилните нијанси на леволор се направени по обичај за совршено да одговараат на вашиот прозорец Спару�

DEN 910.72

Регал недвижен имот безжично филтрирање на светлина од горедолу мобилни нијанси се модерни нијанси на �

DEN 1.00

Регал недвижен имот безжични мобилни нијанси се модерни нијанси на прозорци кои ја зголемуваат удобнос

DEN 910.72

Регал недвижнини за филтрирање на безжични светлосни нијанси се модерни нијанси на прозорци кои ја зго�

DEN 910.72

Мобилните нијанси на безжични леволор се направени по обичај за совршено да го вклопат вашиот прозорец

DEN 1.33

Мобилните нијанси на безжични леволор се направени по обичај за совршено да го вклопат вашиот прозорец.

DEN 3.00

1" Безжичното Филтрирање На Светлината Во Мобилната Сенка е најпосакуван избор кога ви е потребна попри�

DEN 719.84

Мобилните нијанси на леволор се направени по обичај за совршено да одговараат на вашиот прозорец Спару�

DEN 910.72

Клеточната сенка на Craulular Shade на Richfield Studios ја блокира светлината и обезбедува максимална приватност во в

DEN 283.68

Regal Estate 1 "безжична плетена сенка е луксузна сенка направена од 100% полиестерска ткаенина дизајнирана со �

DEN 0.67

Лен Авенија Прилагодено 9 / 16 Едноклеточна Светлина Филтрирање Безжичен Врвот Надолу Дното Нагоре Мобил

DEN 0.33

Регал недвижен имот безжичен затемнување од горедолу мобилни нијанси се современи нијанси на прозорци

DEN 2.00

Мобилните нијанси на безжични леволор се направени по обичај за совршено да го вклопат вашиот прозорец.

DEN 910.72

Мобилните нијанси на леволор се направени по обичај за совршено да одговараат на вашиот прозорец Спару�

DEN 2.00

Изборот на еколошки нијанси на прозорецот не значи дека мора да жртвувате стил или безбедност...

DEN 910.72

Мобилните нијанси на леволор се направени по обичај за совршено да одговараат на вашиот прозорец...

DEN 1.33

Оваа мобилна сенка безжични затемнувања ќе облече кој било прозорец и ќе му даде на вашиот дом, канцелар

DEN 1.33

Регал недвижен имот безжични мобилни нијанси се модерни нијанси на прозорци кои ја зголемуваат удобнос

DEN 910.72

Недвижности Безжично Филтрирање На Светлина Мобилните Нијанси се модерни нијанси на прозорци кои ја по

DEN 3.00

ЛУМИ светло филтрирање безжични клеточни нијанси 28 "x72 ", големина на клетка од слонова коска од филијали