.

.

Одлична цена
Колекција на Custom Essentials, безжична просторија затемнувајќи ја мобилната сенка, кремот, 3 4 ширина 48 Должина

Колекција на Custom Essentials, безжична просторија затемнувајќи ја мобилната сенка, кремот, 3 4 ширина 48 Должина

DEN 910.72

Залиха
Достапно за нарачка

Мобилните нијанси на леволор се направени по обичај за совршено да одговараат на вашиот прозорец. Спарување на убава форма и функција со енергетски ефикасен дизајн, клеточните нијанси обезбедуваат целогодишна удобност за вашиот дом. Клетките во форма на саќе го ставаат воздухот во џебовите за да спречат екстремни температури на отворено да влезат и контролираните температури да избегаат низ прозорците, одржувајќи го вашиот дом потопол во зима и поладен во текот на летото. Безжичен дизајн обезбедува чист изглед со јасна рачка што се меша со ткаенината, овозможувајќи ви лесно да ја подигнете и спуштате сенката без да ја допирате ткаенината за да ја одржувате чиста и уредна. Безжичен дизајн, исто така, обезбедува подобрена безбедност за домови со мали деца или миленичиња, со што Леволор безжични клеточни нијанси е овластен најдобар за детски производ. Во собата затемнувајќи ја светлината што влегува во собата, обезбедувајќи целосна приватност кога се спуштаат нијансите. Колекцијата Essentials има суптилни текстури и неутрална палета што го надополнува секој декор. Собирање на Custom Essentials Custom Essentials Collection Condenting Cellular Shade : Обичај направено за совршено вклопување. Енергетски ефикасен дизајн на саќе. Теменска соба. Безжична операција, сертифицирано најдобро за деца. Внатре и надвор од монтирање. Вклучен хардвер. Инструкции за лесни за инсталирање. Лесно за чистење.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 3.00

1" Безжичното Филтрирање На Светлината Во Мобилната Сенка е најпосакуван избор кога ви е потребна попри�

DEN 910.72

Мобилните нијанси на безжични леволор се направени по обичај за совршено да го вклопат вашиот прозорец.

DEN 0.67

Мобилната сенка на безжичен касарна од 1,5 "Регал недвижнини е една од најдобрите избори за максимална те

DEN 1.33

Оваа мобилна сенка безжични затемнувања ќе облече кој било прозорец и ќе му даде на вашиот дом, канцелар

DEN 3.00

Студијата на Ричфилд Студио, филтрирајќи ја безжичната клеточна сенка, филтрира светлина во просторија

DEN 910.72

Регал недвижнини за филтрирање на безжични светлосни нијанси се модерни нијанси на прозорци кои ја зго�

DEN 0.33

Регал недвижен имот безжичен затемнување од горедолу мобилни нијанси се современи нијанси на прозорци

DEN 910.72

Клеточната сенка на Craulular Shade на Richfield Studios ја блокира светлината и обезбедува максимална приватност во в

DEN 910.72

Студијата на Ричфилд Студио, филтрирајќи ја безжичната клеточна сенка, филтрира светлина во просторија

DEN 910.72

Изборот на еколошки нијанси на прозорецот не значи дека мора да жртвувате стил или безбедност...