.

.

Одлична цена
Nuloom Elen Machine Machine Rug Rug, 9 '12', маслинка

Nuloom Elen Machine Machine Rug Rug, 9 '12', маслинка

DEN 1773.92

Залиха
Достапно за нарачка

Во Нулум се стремиме да го направиме одличен дизајн прифатлив, а нашата нова колекција на килими за перење го прави токму тоа. Овие прекрасни, машински печатени килими доаѓаат во само едно парче, со привлечни печатени дизајни во неверојатно мек и елегантен куп. Направени од одржливо извори на рециклирани синтетички влакна, тие се совршени висококвалитетни, ниско одржување, еколошки додаток во вашиот дом. Nuloom Elen Machine Machine Rug Rug. Машината направена. Направено во Кина. Материјал : 100% полиестер. Поддршка : платно што не се лизга. Поставување : затворен. Препорачани простории : спална соба, трпезарија, дневна соба, ходник, канцеларија, кујна, бања, влез, расадник / детска соба.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 4016.00

Дајте му на вашиот простор изглед на наследство со потресената завршница на килимот на кафеавата облас�

DEN 2.00

Создадете шарена и зрачна вибрација околу вашиот дом со циганските цвеќиња со едноставно Daisy 5 'тркалезн

DEN 1667.84

Нашите килими даваат изјава без да кажат збор Со дизајни кои се исто толку привлечни колку што се без на�

DEN 4767.84

Aивописен килим на Зива област има традиционален дизајн на око со задебелени тонови на светла боја и ќе �

DEN 2.67

Овој килим за шипки за шипки за домашни прегратки Авалон е истакната со едноставна и суштинска дизајн е�

DEN 2.67

Потопете ги прстите во нешто ова кадифен Направено од напојувани материјали, овој килим е исто толку ме�

DEN 688.16

Преобразувајќи ја гламската раскош и луксузот на вашата типична шалче за мијалник во подна уметност, на

DEN 768.80

Чоколадо кафеава, сребрена сива, мат злато и темно јаглен во боја на медалјони, танцуваат над модерното �

DEN 2.33

Колекцијата Палермо има привлечни глобални инспирирани дизајни кои се преполнуваат со елеганција и бл�

DEN 2.67

Оваа динамична шема со неговиот контраст на високи и падови ќе додаде малку современа талент во вашиот �

DEN 3.00

Прицврстете ја вашата соба со нашата прекрасна занаетчија дизајниран, низок куп, quакард ткаен килим...

DEN 3764.48

Време е да се фанки со цврст килим! Далеку од тоа да биде каприз од 70 тите години, килимите од Шаг се врати

DEN 1.33

Енергијата се наomираше во мешавина од полипропилен и полиестер, оваа колекција прикажува потресена зав

DEN 2.33

Изберете од 3 инспирирана шема за печатење на леопард за да додадете интерес во која било просторија со �

DEN 944.00

Дојде време за реформација на боите! Одликувајќи се со модерни обрасци со најтрофејните комбинации на б

DEN 603.04

Со висока детална шема на мека, полиестерчинил горниот врзан за рециклирана поддршка од памук, добро тк�

DEN 1.33

Оваа безвременска шарена шема ќе додаде карактер и шарм на кој било простор Овој 100% памучен килим е лесе

DEN 3.00

Фаќајќи ориентална шема, оваа прекрасна традиционална област килим прикажува сосема нов стандард на де

DEN 1168.00

Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен

DEN 3.00

Ние се стремиме да го направиме одличен дизајн прифатлив, а нашата нова колекција на килими за перење го

DEN 1993.44

Донесете ја саканата радост на мечките за грижа во секоја просторија! Одлично за надавање, живописни бо�

DEN 1628.00

Is_Customized : Es Model Број : Moydt2211010918 Technics : Machine Madematerial : 100% Polyester Shape : Round Place : Latch Washwash Style : Wash Mass, Mechanic Wasks Подготвен

DEN 1999.20

Донесете ја природната убавина на плетенка јута влакна во вашиот дом со овој реверзибилен килим...