.

.

Одлична цена
Centurion CY20B класичен сина преодна гроздобер сина површина килим, 5'0 x8'0

Centurion CY20B класичен сина преодна гроздобер сина површина килим, 5'0 x8'0

DEN 0.67

Залиха
Достапно за нарачка

Зачудувачката небо-сина позадина против зачудувачки детали за бели и таупи создава дизајн едноставно. Нашиот впечатлив класичен килим со сина област ќе ви го одземе здивот веднаш штом ќе влезете во собата, во кој има разиграна динамика во боја, спарена со безвременски обрасци, инспирирана од декор од времето на Викторија. Стручно изработено и дизајнирано со бурно домаќинство во умот, неговиот материјал отпорен на дамки ќе го издржи тестот на времето и ќе обезбеди долгогодишна удобност и заштита. Од сите наши впечатливи колекции, нашата колекција на век е најдобро одговара за кралското семејство. Фаќањето на задебелен контраст во боја, комплетно дизајнирани мотиви и целокупната регална софистицираност, овој традиционално инспириран асортиман на килими е загарантирано дека никогаш нема да излезе од стил. Секој извонреден килим, иако јасно е уникатен едни од други, демонстрира безвременски дизајн на тепих со контрастна двојна граница што ја надополнува централната шема на око. Служете како долгорочна инвестиција, загарантирана да старее благодатно заедно со вашиот дом. Дизајниран и направен за да го издржи тестот на времето, неговиот материјал отпорен на дамки напредува во области со голем сообраќај каде честичките и излевањето се типична појава. Не мора да жртвувате издржливост за визуелна естетика и достапност затоа што со нашата колекција на век можете лесно да ги имате сите!. Фали смело дизајн што пука со сложена шема и живописни изјави во боја, кој било од нашите зачудувачки килими за колекција на векови е загарантирана да ја заземе централната фаза на вашиот простор. Ние сакаме да ги спариме овие парчиња изјави со цврсти мебел во боја и кохезивни текстури како што се шуми и кожа, додека користиме декор на акцент како средство за истакнување на други бои во килимот. Оваа колекција не само што убаво го разубавува кој било традиционален или стариот свет во ера, туку исто така ги надополнува и забавните боемски и иронични антички простори.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 688.16

Преобразувајќи ја гламската раскош и луксузот на вашата типична шалче за мијалник во подна уметност, на

DEN 1999.20

Донесете ја природната убавина на плетенка јута влакна во вашиот дом со овој реверзибилен килим Израбо�

DEN 3583.84

Овој уникатен килим на подрачјето наоѓа разиграна рамнотежа помеѓу сложениот дизајн и негативниот про�

DEN 0.67

Во Нулум се стремиме да го направиме одличен дизајн прифатлив, а нашата нова колекција на килими за пере

DEN 1667.84

Нашите килими даваат изјава без да кажат збор Со дизајни кои се исто толку привлечни колку што се без на�

DEN 3405.60

Овој стилски плетенка килим има наизменични конструкции на плетенка и ажурирана палета на бои на тренд

DEN 3.00

Potpourri е колекција која навистина е под влијание на дизајни од целиот свет Изработени со уникатна јамка и

DEN 6559.36

Колекцијата Tulsaâ црта на курирана низа на традиционални персиски, југозападни и марокански дизајни Мек�

DEN 4767.84

Aивописен килим на Зива област има традиционален дизајн на око со задебелени тонови на светла боја и ќе �

DEN 1773.92

Во Нулум се стремиме да го направиме одличен дизајн прифатлив, а нашата нова колекција на килими за пере

DEN 2.00

Создадете шарена и зрачна вибрација околу вашиот дом со циганските цвеќиња со едноставно Daisy 5 'тркалезн

DEN 878.40

Направете го вашиот дом релаксирачка оаза со без стрес, лесна грижа, но сепак луксузно мека и убава кили�

DEN 735.84

Донесете ја луксузот, мекоста и топлината на вистинската работа на вашиот кат со килим со крзно од крзно

DEN 3.33

Донесете спокојство директно во вашата куќа! Сè, од боја до моќни килими, може да додаде чувство на Зен в�

DEN 944.00

Дојде време за реформација на боите! Одликувајќи се со модерни обрасци со најтрофејните комбинации на б

DEN 3.00

Нашите килими даваат изјава без да кажат збор Со дизајни кои се исто толку привлечни колку што се без на�

DEN 1993.44

Донесете ја саканата радост на мечките за грижа во секоја просторија! Одлично за надавање, живописни бо�

DEN 2.33

Изберете од 3 инспирирана шема за печатење на леопард за да додадете интерес во која било просторија со �

DEN 2.67

Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен

DEN 4016.00

Дајте му на вашиот простор изглед на наследство со потресената завршница на килимот на кафеавата облас�

DEN 464.00

Ние се стремиме да го направиме одличен дизајн прифатлив, а нашата нова колекција на килими за перење го

DEN 511.84

Меки теписи кои не се лизгаат, тепих трпезарија Домашна спална соба Тепих подпродукции Продажба : Корис�

DEN 2.67

Потопете ги прстите во нешто ова кадифен Направено од напојувани материјали, овој килим е исто толку ме�

DEN 1.00

Lifeивотот само што беше малку полесен со оваа машина за миење на машината! Направени од одржливо извори н

DEN 850.24

Пополнете го вашиот изглед со едноставно Daisy 2 'x 3' Mauve Greic Key Key Rug од нашата сублинска колекција Секој ќе уж

DEN 603.04

Со висока детална шема на мека, полиестерчинил горниот врзан за рециклирана поддршка од памук, добро тк�

DEN 1587.52

Прицврстете ја вашата соба со нашата прекрасна занаетчија дизајниран, низок куп, quакард ткаен килим...

DEN 862.88

Застанете на работ на брегот и ќе бидете преплавени со огромни чувства да бидете на работ на светот доде

DEN 3.00

Прицврстете ја вашата соба со нашата прекрасна занаетчија дизајниран, низок куп, quакард ткаен килим Иде