.

.

Одлична цена
Ekena Millwork 14 w 43 h Americraft Четири надворешни работи на табла Реал Вуд Две еднакви панели врамени од табла-н-batten ролетни, без starвездени ноќни сини

Ekena Millwork 14 w 43 h Americraft Четири надворешни работи на табла Реал Вуд Две еднакви панели врамени од табла-н-batten

DEN 4547.20

Залиха
Достапно за нарачка

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво. Произведено од висококвалитетно дрво манго дрво, карактеристично текстурирано дрво жито нуди варијации на златно-кафеава шема. Овие издржливи, надворешни ролетни со тврдо дрво стареат убаво, додека нудат одржлив градежен производ. Достапно во зачудувачка недовршена оценка на дамки, подготвеност или една од нашите долготрајни дамки од дрво со цврста боја, кои нудат издржливост против пукање и пилинг. Хавајското манго дрво е многу посакувано занаетчиско дрво и сега е достапно во достапни, издржливи и еколошки надворешни ролетни. Хавајското манго дрво е и еколошко и издржливо. Карактеристични текстури и обрасци нудат убав пар надворешни ролетни. Силата, густината и привлечниот изглед веднаш ќе ја надградат вашата куќа. Достапно и во оценка на дамка и во најразлични убави, рачно обоени завршувања. Одржливото дрво од манго нуди достапен и еколошки производ за блендата. Изберете од класични и модерни дизајни за бленда.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 4267.68

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени

DEN 2.00

Секој бленда е рачно изработен од квалификувани занаетчии со груба планирана површинска текстура...

DEN 2092.96

Фаќајте чувство на шарм од стариот свет со распоредени или споени животни ролетни од табланнБатен Овој

DEN 9482.40

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени

DEN 6236.80

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени

DEN 7270.56

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво Произв

DEN 2528.32

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите ролетни од дрво Во споредба со вистинското дрв

DEN 4776.48

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени

DEN 2.00

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени

DEN 4004.16

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени

DEN 3825.28

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво...

DEN 0.67

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво...