.

.

Одлична цена
Декор За Првата Торта Водоотпорен Полиестер Туш Завеса И Куки За Домашен Декор

Декор За Првата Торта Водоотпорен Полиестер Туш Завеса И Куки За Домашен Декор

DEN 2.67

Залиха
Достапно за нарачка

Дизајниран за стандардизирани кади за капење, опремени со куки за завеси во Форма На Ц.Цврста издржлива водоотпорна полиестерска ткаенина, спречувајќи прскање на водата од туш кабината.Еднострано печатење, користејќи техника на сублимација на топлинска боја, долготрајни ефекти.Лесно чистење, машина/рачно перење во ладна вода. Сув воздух.Големина : 36х72 Инчи, 48х72 Инчи, 60х72 Инчи ИЛИ 66х72 Инчи.Мека И Удобно Предавање Чувство Еколошки. Дизајниран за стандардизирани кади за капење, опремени со куки за завеси во Форма На Ц.Цврста издржлива водоотпорна полиестерска ткаенина, спречувајќи прскање на водата од туш кабината. Еднострано печатење, користејќи техника на сублимација на топлинска боја, долготрајни ефекти.Лесно чистење, машина/рачно перење во ладна вода. Сув воздух. Големина : 36х72 Инчи, 48х72 Инчи, 60х72 Инчи ИЛИ 66х72 Инчи. Мека И Удобно Предавање Чувство Еколошки.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 367.84

Нашата Завеса За Туширање : Совршено украсете ја вашата бања, модерен и убав подарок за вашите пријател�

DEN 319.84

Нежно филтрирајте ја дневната светлина и пријатно уживајте во читањето и пиењето кафе до нив...

DEN 3.00

Комплетите за Бања со Фузија на бања веднаш ќе го освежат уморниот декор за бања со живописни модели во �

DEN 1.67

Пакет : 1 х Туш Завеса, 12 х Куки Материјал : Полиестер, Пластика Димензии На Производот :...

DEN 2.33

[Стандардна големина] применливо е за повеќето кади и тушеви и може да се користи со прави или закривени

DEN 2.00

100% Завеса За Туширање од полиестерска Ткаенина, водоотпорна и отпорна на мувла.Единствена најнапредна �

DEN 319.84

Завесата за туширање е изработена од внимателно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, кој

DEN 271.84

ИЗВЕСТУВАЊЕ : 1 Ве молиме измерете ја големината на вашата бања пред да купите за да изберете завеса за т

DEN 271.84

Завесата за туширање е изработена од внимателно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, кој

DEN 1.00

● Опис На Материјалот ● Полиестер ● Структура на додатоци 712 пластични куки во Форма На Ц+дупки од нерѓ�

DEN 2.00

Опис : Количина, една туш завеса Опис на материјалот : Изработен од висококвалитетна водоотпорна полиес

DEN 1.67

Материјал : Полиестерска Ткаенина Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за капење...

DEN 3.00

Завесата за туширање е изработена од внимателно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, кој

DEN 191.84

материјал : 90g chunya врти стил : светлина луксузен модел : Свежо Точка Бр : IL1000 боја : IL1000,IL1001,IL1002,IL1003,IL1004,IL1005,IL

DEN 3.00

100% Полиестер.Висококвалитетна полиестерска понги ткаенина Големина : 36х72 Инчи, 48х72 Инчи, 60х72 Инчи и 66х72

DEN 2.33

100% Полиестер.Висококвалитетна полиестерска понги ткаенина Големина : 36х72 Инчи, 48х72 Инчи, 60х72 Инчи и 66х72

DEN 271.84

Завеса за туширање За Бања Модерна Завеса За Туширање Универзална За Сите сезони Водоотпорна Во Бања До

DEN 255.84

КВАЛИТЕТ НА ЗАВЕСАТА ЗА ТУШИРАЊЕ : оваа завеса За туширање С90*180см содржи 6 армирани копчиња и 12 куки, М150*1

DEN 2.67

Моделот е дизајниран од дизајнерот НА SPXUBZ, целокупната боја е светла, може да донесе добро расположение

DEN 0.67

Материјал : Полиестерска Ткаенина.Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за капење.Издржлива в

DEN 1.00

Користете ја оваа завеса за туширање за да ја направите вашата декорација на бањата живописна.Завесата

DEN 416.00

1 Лесно за чистење, машинско перење, водоотпорно, издржливо, без мирис, отпорно на брчки и мазно на допир.2

DEN 1.33

● Висококвалитетен материјал, прекрасен дизајн ● завесата за туширање е изработена од 100% полиестерск�

DEN 271.84

Завесата за туширање е изработена од внимателно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, кој