.

.

Одлична цена
Курт Квикпин Бр-Брава 2во Приколка Спојка-25470

Курт Квикпин Бр-Брава 2во Приколка Спојка-25470

DEN 3.33

Залиха
Достапно за нарачка

СПОЈКАТА За Приколки Со Брзо Вртење Е револуционерен дизајн на спојката, отстранувајќи го традиционалниот механизам за брава за едноставно, без стрес приколка. Повеќето спојки користат комплицирана брава за шарки која е склона да се истроши и да стане кородирана, што доведува до тешкотии и фрустрации. Наместо брава, Брзата Игла користи едноставен игла за прицврстување за да создаде безбедна, сигурна врска за влечење без проблеми. Лесно е како да го испуштите јазикот на приколката на топката за кука, да ја вметнете Иглата За кука Со Брза Игла и тоа е тоа! Нема повеќе борење со ' рѓосана брава и нема потреба од прилагодување или затегнување. Оваа спојка за приколка е целосно тестирана според СПЕЦИФИКАЦИИТЕ SAE-684. Оценет е за 3.500 фунти и одговара на секоја стандардна приколка со дијаметар од 2 инчи. Каналот за спојување може да се монтира на 2-инчен широк зрак на јазикот на приколката, со стандардни дупки за монтирање за да одговараат на повеќето постоечки обрасци на завртки (хардверот за монтирање не е вклучен). Завршено е и во издржлива црна обвивка во прав за трајна отпорност на ' рѓа. ЗАБЕЛЕШКА : оваа спојка доаѓа со игла од 1/2 инчи што мора да се користи при поврзување на приколката. Можеби нема да се замени со различен игла од 1/2 инчи. СПОЈКАТА За Приколки Со Брзо Вртење Е револуционерен дизајн на спојката, отстранувајќи го традиционалниот механизам за брава за едноставно, без стрес приколка. Повеќето спојки користат комплицирана брава за шарки која е склона да се истроши и да стане кородирана, што доведува до тешкотии и фрустрации. Наместо брава, Брзата Игла користи едноставен игла за прицврстување за да создаде безбедна, сигурна врска за влечење без проблеми. Лесно е како да го испуштите јазикот на приколката на топката за кука, да ја вметнете Иглата За кука Со Брза Игла и тоа е тоа! Нема повеќе борење со ' рѓосана брава и нема потреба од прилагодување или затегнување. Оваа спојка за приколка е целосно тестирана според спецификациите SAE J684. Оценет е за 3.500 фунти и одговара на секоја стандардна приколка со дијаметар од 2 инчи. Каналот за спојување може да се монтира на 2-инчен широк зрак на јазикот на приколката, со стандардни дупки за монтирање за да одговараат на повеќето постоечки обрасци на завртки (хардверот за монтирање не е вклучен). Завршено е и во издржлива црна обвивка во прав за трајна отпорност на ' рѓа. ЗАБЕЛЕШКА : оваа спојка доаѓа со игла од 1/2 инчи што мора да се користи при поврзување на приколката. Можеби нема да се замени со различен игла од 1/2 инчи. Quick Pin Не-Бравата 2 "Приколка Спојка (2" Канал, 3,500 фунти).

Спецификација

Избор на клиент
DEN 2.00

Опис на производот Вистински 37500Pnb003 Чудак Сензор Собранието, ова е официјален вистински делови замена д

DEN 919.68

Клупата Со 2 седишта Во Њупорт со својот смел, современ стајлинг стои паметно сам, или е совршено надопол

DEN 1.00

Кожено издание Јазик : англиски Кожа Врзување На 'рбетот и Аглите Со златен лист печатење на' рбетот...

DEN 3.33

Натпревар : Спарете го овој основен врв со слаби фармерки, тексас шорцеви, здолништа, хеланки, панталони,

DEN 1.33

Директни ое стил замена карбуратор воздух прекинување вентил во собата Вклучува; дијафрагма, пролет и о

DEN 0.67

Опис Изработен од врвни материјали, овиепартиски пропсаудобно за носење, нема да ја изгребе кожата и чу�

DEN 319.36

Викерман Василиј Баија Спирс Пакет 9 копја по пакување, продадени како Пакување 2, вкупно 18 копја Ова е це

DEN 0.67

Мажите Стојат Јака Етнички Стил Памук И Лен Печатени Кратки Ракавипроизвод атрибути : Мека и удобна...

DEN 0.33

Карактеристика : *Анодизирана површина; производство на ЦПУ*цпу алуминиум значи најдобар квалитет, најо

DEN 15663.20

АМЕ интернационал во моментов дистрибуира алатки и опрема на сите поголеми пазари ширум светот...

DEN 2.00

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава ОУ ЈУ од Пазарот Џојбај.Боја : уцена : Содржина Н�