.

.

Одлична цена
Империјал 1CT TDW Diamond 10K жолто злато кластерски кластерски кластерски збир на невестински сет

Империјал 1CT TDW Diamond 10K жолто злато кластерски кластерски кластерски збир на невестински сет

DEN 2.33

Залиха
Достапно за нарачка

Побарајте ја раката со елегантниот прстен за ангажман на дијаманти и запечатете ја вашата посветеност со подеднакво убава свадбена лента. Прстенот за ангажман прикажува кластер на пенливи тркалезни дијаманти во центарот, со ореол од тркалезни дијаманти кои го затвораат. Елегантно изработената контурирана шанка е украсена со акцент на тркалезен дијамант. Соодветна свадбена лента наредена со тркалезни дијаманти, ситно вклопување на прстенот, го комплетира ансамблот. Изработено во 10к жолто злато, овој дијамантски кластер Хало невестински сет е завршен со полиран сјај. Империјал 1 CT TDW Diamond 10 K жолто злато кластер Хало Невестински сет (H-I, I2).

Спецификација

Избор на клиент
DEN 2.33

Почитувајте го оној што го обожавате со овој исклучителен сет на невестински дијаманти...

DEN 2591.84

Победи го своето срце со овој исклучителен сет на невестински дијаманти Создадено во фино сребро сребр�

DEN 13120.00

Направете ја најискрената декларација за вашата loveубов и посветеност со овој ексклузивен дизајн на цве

DEN 6399.84

Почитувајте ги вашите завети додека ја лизгате оваа волшебна бела златна свадбена бенд на дијаманти на

DEN 13120.00

Прославете ја вашата посветеност да споделите цел живот со неа со овој исклучителен Black Diamond Solitaire 2парче

DEN 3.33

Свадбата е почеток на најубавата фаза од вашиот живот и овој сет на невестински сет на миабела со четири

DEN 1.33

Титаниум четкан и полиран од 5 мм жлебови опсег, стручно дизајниран накит : прстените се произведуваат с�

DEN 12735.84

За романса, една долга роза во роза вели многу повеќе од букет со помали цвеќиња Побарајте од неа да биде

DEN 3.33

Овој црн керамички прстен е отпорен на абење и хипоалергичен и има луксузна удобност Воен мат црн керам�

DEN 9599.84

Некои велат дека starsвездите се слики на убовта Ветувајте aвезди, loveубов и посветеност со драматична брил

DEN 11519.84

Побарајте ја раката со елегантниот прстен за ангажман на дијаманти и запечатете ја вашата посветеност �

DEN 2.00

Изразете ги вашите вистински чувства со овој прекрасен миабела црно бел дијамантски невестински сет...

DEN 14143.84

Овој елегантен прстен за ангажман е украсен со дијамант со принцеза во центарот и кружните страни...

DEN 0.33

Изведете модерна елеганција со овој црнобел дијамантски трипарчен невестински сет Задебелена и софист

DEN 9775.84

Претставувањето на маѓепсаните жени од Миабела 1 / 7 CT Diamond TW и 1 CT TGW создадоа рубин невестински сет во 10к ж

DEN 2.00

Трепер во бело злато, овој свадбен бенд во Миабела Дијамант е поставен со 13 огнени тркалезни дијаманти (G

DEN 799.84

Quasar Tungsten свадбена лента со сино зелена опална вметнување Оваа егзотична удобност вклопува во стил на вм

DEN 608.00

Solid Poled14k Бело златно гравибилноста на Flat Step Down Hand Madeweight : 6,74 gm (рачни изработени прстени имаат варијанса н

DEN 0.67

Покажете ја вашата вечна loveубов со овој стилски комплет за невестински прстен на мијабела дијамант...

DEN 1.33

Изработено во 14к жолто злато, овој сет на невестински дијаманти има прстен за ангажман со пенлив тркале�

DEN 1.33

Овој прстен за машки канали во Миабела е исто толку стилски и практичен колку што може да се добие...

DEN 8959.84

Прогласете за вашата вечна loveубов со овој трикаменневестински комплет Миабела направен во бујно бело з