.

.

Одлична цена
Карат Т.В. Дијамант 14KT бел златен свадбен бенд

Карат Т.В. Дијамант 14KT бел златен свадбен бенд

DEN 6399.84

Залиха
Достапно за нарачка

Почитувајте ги вашите завети додека ја лизгате оваа волшебна бела златна свадбена бенд на дијаманти на нејзиниот прст, создавајќи момент кога двајцата секогаш ќе ги богатуваат. Дури и кога возбудливоста на свадбата се смири, овој прстен ќе послужи како сеќавање на тој ден и на вашата loveубов едни кон други во засекогаш. Империјал 1 Карат Т.В. Дијамант 14 KT бел златен свадбен бенд : Дијамант Тежина : 1 КТ. T.W.Diamond Color : H-Idiamond Clarity : I2 Diamond Setting : Prong Setcrafted во 14 KT бело злато што може да се златни во големини 6-9 не се занимава со дијаманти.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 1.67

Плескав 925 Стерлинг Сребрен невестински ансамбл со најдобрите симулирани бели дијаманти Овој ансамбл е

DEN 7344.00

Овој дизајн на невестински сет за дизајн на јаже со дијаманти е уникатен и рафиниран убаво изработен во

DEN 8959.84

Започнете го вашиот живот заедно со овој збир на невестински збир на гроздобер Мијабела Дијамант Израб�

DEN 7663.84

Изразете ја својата loveубов со овој класичен дијамантски невестински сет стручно направен во кул бело з�

DEN 3.33

Вие сте желбата на неговото срце, што е потврдено од овој зачудувачки невестински сет! Изработено во сре

DEN 0.33

Изведете модерна елеганција со овој црнобел дијамантски трипарчен невестински сет Задебелена и софист

DEN 9599.84

Некои велат дека starsвездите се слики на убовта Ветувајте aвезди, loveубов и посветеност со драматична брил

DEN 2.00

Земете го здивот со овој пенлив Дијамантски невестински прстен Изработен во сребро, прстенот за ангажм�

DEN 2591.84

Победи го своето срце со овој исклучителен сет на невестински дијаманти Создадено во фино сребро сребр�

DEN 3.33

ПРИМЕНА МЕТАЛНА чистота : 10 KFINISH : Полиран опсег Ширина : 3 mmsize (минимум) : 8.5 големина (максимум) : 8.75 Пораст �

DEN 8959.84

Прогласете за вашата вечна loveубов со овој трикаменневестински комплет Миабела направен во бујно бело з

DEN 1.33

Титаниум четкан и полиран од 5 мм жлебови опсег, стручно дизајниран накит : прстените се произведуваат с�

DEN 1248.00

Прославете го денот на свадбата или годишнината со овој бенд со дијамантски акцент за него Овој сребрен

DEN 0.33

Кажете her твоето срце и припаѓа на неа со овој стилски прстен за ангажман на Миабела три камен Изработен�

DEN 399.84

Проширете ја вашата колекција за накит со овој зачудувачки Realtree AP Camo Band Тој спортува уникатен изглед шт�

DEN 9775.84

Претставувањето на маѓепсаните жени од Миабела 1 / 7 CT Diamond TW и 1 CT TGW создадоа рубин невестински сет во 10к ж

DEN 2.33

1 / 10 Карат Т.В (I3 Јасност, IJ боја) Засекогаш невестата перница во форма на ореол дијамант композитен невес

DEN 2.00

Изненадете ја кралицата на твоето срце со овој исклучителен невестински сет на Миабела со три реда...

DEN 12095.84

Додадете елегантно парче во вашата колекција со овој зачудувачки сет на прстен за ангажман на жолто зла

DEN 15999.84

Однесувајте се кон жената што ја сакате на овој прекрасен сет на невестински дијаманти...

DEN 13120.00

Прославете ја вашата посветеност да споделите цел живот со неа со овој исклучителен Black Diamond Solitaire 2парче

DEN 3.33

Свадбата е почеток на најубавата фаза од вашиот живот и овој сет на невестински сет на миабела со четири

DEN 2480.00

Изработено во сребро, прстенот за ангажман има кластер на тркалезни дијаманти, во поставување на чудо п�

DEN 12735.84

За романса, една долга роза во роза вели многу повеќе од букет со помали цвеќиња Побарајте од неа да биде

DEN 3999.84

Класичен и елегантен, овој прстен за ангажман на дијаманти ќе го однесе здивот Изработено во ладно бело

DEN 1248.00

Незгодниот прстен за мажи со сребрена тон никогаш не излегува од стил, но оставете го да се истакне кога

DEN 2.00

Pompeii3 фино накит рака направена од Pompeii3 во нашата фабрика во САД POMPEII3 претставува најдобро знаење во инд