.

.

Одлична цена
Коко Nutty Monkey Play-Doh Play Set

Коко Nutty Monkey Play-Doh Play Set

DEN 359.84

Залиха
Достапно за нарачка

Оди банани со овој глупост на мајмун-игра-игра. Калапите и пресилите им дозволуваат на децата да создадат пријатели на влекачи, овошје и цвеќиња со шарена игра-дох. Притиснете ја опашката на мајмунот за да го натерате да плеска и мувла да се преправа со банани и ананас. Или притиснете надолу на главата за да одгледувате коса и јазик. Ова е еден мајмун исполнет со активност што ќе ви помогне да создадете остров на забава. Сет за играње мајмуни и додатоци со теми на островот. Доаѓа со 3 калапи за рацете на Мајмун и мувла од факел Тики. 5 лименки со две унца на шарена игра.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 2.33

Тоа е лесниот, сунѓерест материјал за моделирање што се држи до себено не и вашите раце Формулата што не

DEN 345.60

Разновидната глина за моделирање обезбедува одлична пластичност и податливост за да се приспособат на

DEN 383.84

Комплетите Од Глина од скулпеј се забавни за печење во рерна, за деца од многу возрасти Неверојатен Комп

DEN 383.84

30гр Нега На Бебиња Сушење На Воздух Мека Глина Отпечаток Од Рака На Бебе Комплет За Отпечаток Од Отпечат

DEN 345.60

Чувајте ги вашите деца ангажирани со часови Со Глината За Моделирање Креола Забавно за играње, може да с

DEN 2.33

МакинКлеј Текстура Лист Поставува Комплетите за текстура од пластична глина на макин се полни со забав�

DEN 3.00

КРЕАТИВНА ГЛИНА ОД ХАРТИЈА Креативен Материјал За Моделирање Глина Од Хартија Овој уникатен материјал

DEN 208.80

Клуц Направи Глина Шарм Китовој комплет се одликува со едноставни чекорпочекор инструкции за создавањ�

DEN 2.67

Направете секакви слатки " задоволства " Со Комплетот Слатки Креации за Печење! Вклучените ролки и калап

DEN 2.00

Со супер еластичноста на оваа глина, производството на постојано уметничко дело е лесно и брзо за сите в

DEN 303.84

Кога започнувате и се запознавате со сите можности на полимерна глина, типот на глина што ја користите е

DEN 3.00

Премиум глина за вајање која е цврста, но сепак лесна за манипулација Совршен за искусни скулптори, умет

DEN 2.00

МАКИНСКлеј Текстура Лист Поставува Комплетите за текстура од пластична глина макинс се полни со забава

DEN 1.33

Моделската Магија е уникатен, лесен материјал за моделирање совршен за секоја возрасна група или проек�

DEN 383.84

Оваа мека полимерна глина е особено лесна за месење, што ја прави подготвена за работа брзо Идеален за п�

DEN 345.60

Sargent art® глините што не се стврднуваат се идеални за слободно моделирање, глинење и реално вајање...

DEN 271.20

Обликувајте, градете и вајајте! Крејола Моделирање Глина е одлична за создавање на шарени, уметнички фо�

DEN 175.84

Податлив, безбеден и лесен за работа за децата, Тестото За Уметничко Време е одлично за различни проекти

DEN 2.33

Забавувајте се со обликување забавни форми и мешање на овие бои За Играње За да направите нови Две лимен