.

.

Одлична цена
Сарџент Арт-Тајм Тесто-лб, Тиркизна

Сарџент Арт-Тајм Тесто-лб, Тиркизна

DEN 175.84

Залиха
Достапно за нарачка

Податлив, безбеден и лесен за работа за децата, Тестото За Уметничко Време е одлично за различни проекти за моделирање. Тестото За уметност е еднократно кога се чува во контејнер помеѓу употреба. Нетоксични. - Сарџент Арт-Тајм Тесто-3 фунти, Тиркизаргентно Уметничко тесто, ТУРК 3ЛБ-Саргентно Уметничко Тесто-3 фунти, Тиркизна.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 345.60

Sargent art® глините што не се стврднуваат се идеални за слободно моделирање, глинење и реално вајање...

DEN 2.33

Тоа е лесниот, сунѓерест материјал за моделирање што се држи до себено не и вашите раце Формулата што не

DEN 3.00

КРЕАТИВНА ГЛИНА ОД ХАРТИЈА Креативен Материјал За Моделирање Глина Од Хартија Овој уникатен материјал

DEN 208.80

Клуц Направи Глина Шарм Китовој комплет се одликува со едноставни чекорпочекор инструкции за создавањ�

DEN 3.00

Премиум глина за вајање која е цврста, но сепак лесна за манипулација Совршен за искусни скулптори, умет

DEN 1.33

Моделската Магија е уникатен, лесен материјал за моделирање совршен за секоја возрасна група или проек�

DEN 383.84

Оваа мека полимерна глина е особено лесна за месење, што ја прави подготвена за работа брзо Идеален за п�

DEN 2.33

МакинКлеј Текстура Лист Поставува Комплетите за текстура од пластична глина на макин се полни со забав�

DEN 303.84

Кога започнувате и се запознавате со сите можности на полимерна глина, типот на глина што ја користите е

DEN 2.33

Забавувајте се со обликување забавни форми и мешање на овие бои За Играње За да направите нови...