.

.

Одлична цена
Екена Милхаурд 1 2 W 58 H Рустикален четири табла распоредена од табла-n-н-н-н-брати од дрво ролетни од дрво, првично тен,

Екена Милхаурд 1 2 W 58 H Рустикален четири табла распоредена од табла-n-н-н-н-брати од дрво ролетни од дрво, првично тен,

DEN 3.00

Залиха
Достапно за нарачка

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите ролетни од дрво. Во споредба со вистинското дрво, тие се многу полесни за инсталација без проблеми. Не подложни на вообичаени теми на органско дрво, како што се гниење или искривување, цело време, давајќи идентичен изглед на вистинско дрво. Со неверојатен избор на големини и стилови за избор, сигурно ќе најдете оној што одговара на стилот на вашиот дом. Повеќекратни висини и ширини достапни во популарни стилови. Реален изглед на дрво со автентично дрво жито. Силна и издржлива површина што нема лесно да се гребе или заби. Непропустливи на природните елементи. Водоотпорен, без мувла или мувла. Доаѓа фабрички применски и е подготвен за дамка или боја.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 4776.48

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени

DEN 0.33

Нашите композитни ролетни EPVC се дизајнирани за дополнителна издржливост и се држат до природните елеме

DEN 4004.16

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени

DEN 2.00

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени

DEN 4154.24

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите ролетни од дрво Во споредба со вистинското дрв

DEN 4547.20

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво Произв

DEN 7270.56

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво...

DEN 4544.32

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени

DEN 2.00

Секој бленда е рачно изработен од квалификувани занаетчии со груба планирана површинска текстура Наши�

DEN 2.33

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени

DEN 3169.60

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите ролетни од дрво Во споредба со вистинското дрв

DEN 5030.88

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени

DEN 0.67

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво Произв

DEN 9863.68

Нашите композитни ролетни EPVC се дизајнирани за дополнителна издржливост и се држат до природните елеме

DEN 3825.28

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво...

DEN 1.67

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво...

DEN 2528.32

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите ролетни од дрво Во споредба со вистинското дрв

DEN 3662.72

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени

DEN 3.33

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени

DEN 0.33

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите ролетни од дрво Во споредба со вистинското дрв