.

.

Одлична цена
Падот за Штедење Се Занимава

Падот за Штедење Се Занимава

DEN 2.33

Залиха
Достапно за нарачка

Женска Мода Секојдневна Боја Долг Џемпер Со Кружен Врат Карактеристики : Секојдневен Дуксер, долг Ракав,Хеџинг ,Пуловер,Секојдневни врвови,Печатени За Ноќта на Вештерките,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза.Материјал : Изработен од ткаенина, лесен мек и удобен.Специјалниот дизајн на Дуксер го прави посекси и попривлечен за носење.Сезона : Aut/Пролет/Зима Пол : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далистил : Секојдневен,Моден Должина : Редовен Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Блуза Големина : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 140см/55.12 "Ракав : 45см/17.72 " Должина : 49см/19.29". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 145см/57.09 "Ракав : 46см/18.11" Должина : 50.5 см/19.88". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 151см/59.45 "Ракав : 47см/18.50" Должина : 52.5 см/20.67". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 157см/61.81 "Ракав : 48см/18.90" Должина : 54.5 см/21.46 " Џемпери За Жени; Кардиган Џемпери За Жени. Есенски Џемпери За Жени; Џемпери за Дозвола За Жени. Повод : Погоден За Aut Зима и Пролет. Едноставен цврст дезен и блок во боја,овој џемпер може да се носи сам, како и одлично оди со палто, јакна, здолниште, фармерки и хеланки. Нега на облека : Рачно перење препорачано со вода со ниска температура, користејќи благ нежен сапун, без белило. Овие основни џемпери секогаш за all-purpose.As секојдневна облека, улица, дневно, одмор, забава, канцеларија, патување, дружење со пријател.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 2.00

Женски Џемпери Обични Обични Кружни Пуловери На Вратот Црна XL (12) Ограничени количини, ексклузивно за !Ц�

DEN 1.33

Водич големина : Мали / САД 46, Средни / сад 810, Големи / САД 1214, ХГолеми / САД 1618 Дише И Удобно!Дечкото и карди�

DEN 319.84

Модни Жени Зимски Цврст Пулов Со Долги Ракави Обичен Џемпер Со Врат Карактеристики : 1.Карактеристики : О

DEN 2.67

Сезона : umn, Зима Пол : Жени Повод : Секојдневно, Секојдневно Материјал : Полиестер Тип На Шема : Цврст...

DEN 575.84

Добредојдовте Во Utоимкио.Не Грижете Се За Скапите Такси за Испорака.Колку Повеќе Купувате, Толку Повеќе

DEN 575.84

Жени Cas И Зима Обични Неправилни Бои Што Одговараат На Контрастната Боја Долг Ракав Долг Џемпер Кардига�

DEN 527.84

Womenените трендовски обични долги ракави шутираат со база плетени џемпери : 1 Феации : Обичен џемпер, долг

DEN 2.33

Ентинеја Зимски Мажи Џемпери Тенок Фит Потсмеваат Желка Пуловер Џемпер Обични Основни Плетени Термалн�

DEN 0.67

Womenените плетат џемпер со долг ракав, екипаж на вратот, цврст пулвер, топол џемпер за есен зима...

DEN 3.33

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 479.84

Сезона : Пролетumn Зима Пол : Жени Повод : Мода, Секојдневно Материјал : Полиестер Должина На Блуза : Редовн�