.

.

Одлична цена
Дазнико Јакни За Женски Обичен Кабел Со Долги Ракави Плетен Отворен Преден Лабав Џемпер Кардиган Палто Надворешна Облека Армија Зелена XL

Дазнико Јакни За Женски Обичен Кабел Со Долги Ракави Плетен Отворен Преден Лабав Џемпер Кардиган Палто Надворешна Облека Армија

DEN 1.33

Залиха
Достапно за нарачка

Водич големина : Мали/САД 4-6, Средни/сад 8-10, Големи/САД 12-14, Х-Големи/САД 16-18. Дише И Удобно!Дечкото и кардиган се одликува со долг ракав, шик плетен кабел, драп рамо, еднобојна боја, отворен преден стил, лабава силуета со два џебови.Овој пријатен џемпер палто ќе биде главниот главен во вашата есенска гардероба, шармантен и стилски. Лесно за слоевитост со тенкови, маици, ками, блузи, фустани, фармерки, хеланки и џогери, или само спарување со и чизми за дополнителен изглед!Под должина на колкот, меката топла џемперска надворешна облека е идеална за пролет, fall и рана зима, совршена за секојдневен, дневен, одмор, улична прошетка, училиште, канцеларија, состаноци, годишнина и семеен собир итн.Нега на облека : Машинско перење Со вреќа за перење во нежен циклус, рачно перење со ладна вода, не избелувајте, закачувајте или исушете ја линијата.Сезона : Fall, Зима Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Акрилик Стил : Секојдневна Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 Женски џемпер кардин. Големина шема : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см/38.58" Ракав : 52см/20.47" Должина : 71см/27.95"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 103см/40.55" Ракав : 53см/20.87" Должина : 72.50 см/28.54"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 108СМ/42.52" ракав : 54см/21.26" должина : 74см/29.13"големина : xl сад : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 биста : 116см/45.67" ракав : 55см/21.65" должина : 76см/29.92" водич за големина : мал/сад 4-6, СРЕДЕН/САД 8-10, ГОЛЕМИ/САД 12-14, Х-големи/сад 16-18. Дише И Удобно! Џемпери За Нејзиниот Фанки Џемпер Жените Паѓаат Палта. Должина : Обичен Женски Фустан Со Качулка Женска Кадифена Јакна Канцелариски Џемпер. Што добивате : 1xwomenени Џемпер Кардигни Женски Џемпери Со Палто Отворени Предни Жени Цврсти Преголеми Кардигани Со Качулка Со Качулка Со Кардигани Со Џеб Украсен Кардиган. Под должина на колкот, меката топла џемперска надворешна облека е идеална за пролет, fall и рана зима, совршена за секојдневен, дневен, одмор, улична прошетка, училиште, канцеларија, состаноци, годишнина и семеен собир итн. Скокоткани Кардиган Кимоно Со Џебови Жените Џемпер Прашина. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува Долга Должина Џемпер Палто За Жени Паѓаат Долна Облека Жени Краток Кардиган.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 3.33

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 575.84

50" Ракав : 64cm / 25.38" должина : 91cm / 35.79" должина : 90cm / 35.25"големина : xl Биста : 127см / 50 Повод : Секојдневно секојдн

DEN 460.32

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Зимски Топол Џемпер,Плетени Џемпери,Секојдневен Лабав Скокач Со Пулове

DEN 559.84

Џемпер За Жени Секојдневен Есенски Џемпер За Жени Трендовски Плетен Пуловер Џемпер Основни Есенски Врв

DEN 0.33

Жена Мода Љубов Долги Ракави Кружен Врат Лабави Врвови Блуза Плетени Џемперкарактеристики : 1.Карактери

DEN 0.33

Пол : Жени Повод : Секојдневно, Секојдневно Тип на шема : печатење Стил : Секојдневен Должина на ракавот : �

DEN 479.84

Добро направен џемпер!Избркајте го досадното во нашиот мунларен џемпер кардиган!Проучете ги класиците

DEN 1.67

Големина : S САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 биста : 110см / 43,31 '' Рамо : 50см / 19,69 '' ракав : 58 см / 22.83 '' Должина : 65

DEN 811.04

Долги Џемпери За Женски Ракави Плус Големина Фустан Џемпер Со Висок Врат Доцна 2022 Лејди Долги Ракави Пл�

DEN 271.84

Детали : * Големина На Ознака : S2 XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат...

DEN 527.84

Точка : Плетени Пуловер Џемпери За Жени Пол : Жени, Дами Стил : Секојдневен,Лабав,Стилски Деколте : Вратот

DEN 575.84

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Зимски Топли Врвови,Секојдневен Лабав Скокач Со Пуловер Тип На Шема : Ед

DEN 527.84

Womenените трендовски обични долги ракави шутираат со база плетени џемпери : 1 Феации : Обичен џемпер, долг

DEN 2.67

Сезона : umn, Зима Пол : Жени Повод : Секојдневно, Секојдневно Материјал : Полиестер Тип На Шема : Цврст...

DEN 559.84

Атлетски работи женски ситни ситници за опуштено опуштено вежбање, панталони за вежбање е направено од

DEN 271.84

Спецификации : Пол : Женски Материјал : Полиестер Стил : Секојдневен, Сладок Шема : Јагода...

DEN 2.67

Cuekondy Кардиган Џемпери За Жени Обични Врвови Зимски Fall Вратот Со Долги Ракави Отворен Преден Јакна Палто