.

.

Одлична цена
Пуавкоер Женски Кошулипуштенаалистилски Врвна Кошула Женски врвови Црвена

Пуавкоер Женски Кошулипуштенаалистилски Врвна Кошула Женски врвови Црвена

DEN 0.33

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристика : оваа симпатична Дама Маици е симпатична и убава печатење. Задолжително за вашето следно лето! краток ракав, лабав стил, о врат, Ракав За Капење, еднобојна боја што ви носи кул летен материјал : лесен полиестер кој е удобен и дише, доволно издржлив за секојдневно носење. И тоа е многу мека, удобна, еластична, лесна и одговара на вашата кожа.Сезони : лето, за луѓе кои сакаат да споделат кул и прекрасно лето и да го започнат својот план за излегување. Меката ткаенина им дава на жените удобно чувство и е за пролет, лето, fall и зима. Многу мек, растеглив, лесен и лесно може да се облече и соблече.Применливи сцени : дома, плажа, Секојдневен, забава, клуб, патување, секојдневно носење, пешачење. Спарете ја оваа кошула со хеланки или фармерки за секојдневно, излегување, забави, работа и секојдневно носењеприменливи луѓе : жени, дама, госпоѓо, одлично за забава,Дневно,личност,сигурен сум дека ќе ви се допадне!Големина шема : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 34 Биста : 86см/33.86" Ракав : 17см/6.69" Должина : 75см/29.53"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 36 Биста : 90см/35.43" Ракав : 18см/7.09" Должина : 75см/29.53"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 38 биста : 94СМ/37.01" Ракав : 19см/7.48" Должина : 76см/29.92"големина : xl сад : 10 велика британија : 12 еу : 40 БИСТА : 98СМ/38.58" ракав : 20см/7.87" должина : 76см/29.92"големина : xxl сад : 12 велика Британија : 14 ЕУ : 42 БИСТА : 102СМ/40.16" РАКАВ : 21см/8.27" должина : 76см/29.92" применливи сцени : секојдневен, плажа, дома дневно, носење, забава, клуб, Патување, ПЕШАЧЕЊЕ. Спарете Ја Оваа Кошула Со Хеланки Или Фармерки За Секојдневно, Излегување, Забави, Работа И Секојдневна Облека. Сервис : Ние Би Сакале Да Обезбедиме Разумни Услуги За Да Ги Задоволиме Вашите Потреби. . Функција : Одлично За Секојдневно Носење Во Затворени Или Надворешни Врати, Датум,Одмор, Дружење, Ви Дава Мода И Среќа. Се Што Сакаме Е Да Ви Донесеме Поинаква Мода. Ве Прави Мода И Уникатен Секој Ден. Изработен е Од Висококвалитетни Материјали,доволно издржлив за Секојдневно Носење. Материјал : Изработен Е Од Удобен Полиестер Кој Е Удобен И Дише, Доволно Издржлив За Секојдневно Носење. И Тоа Е Многу Меко, Удобно, Еластично, Лесно И Одговара На Вашата Кожа. Стил На Дизајн : Еластична Ткаенина Која Е Мека И Лесна За Да Ја Задржи Вашата Среќа Засекогаш, Стилската И Модата Ве Прават Попривлечни. Многу Кул За Носење И Нов Изглед, Може Да Го Покаже Вашиот Уникатен Шарм. Ве молиме Имајте Предвид дека Постојат Мали Разлики Во Бојата и Големината Поради Некои Неодоливи Фактори. .

Спецификација

Избор на клиент
DEN 287.84

КОПЧЕТО Е посветено на обезбедување квалитетни производи Ние секогаш комбинираме модни елементи и бои,

DEN 316.64

Карактеристики : 1.Блузи за печатење,Долги Ракави ,Маица Со Тркалезен Врат,Секојдневни врвови, Стилски и

DEN 255.84

Оваа Кошула е супер мека и изгледа слатко! Носете ја оваа кошула кога сакате да ја покажете вашата помек�

DEN 1.33

Мода Жена Каузална В Вратот Печатење Блуза Краток Ракав Маица Летни Врвовикарактеристики : 1.Карактери�

DEN 271.84

шик држач за јака со прилагодлива врвка за влечење може подобро да го загрее вратот.Тинејџерки Предимен

DEN 2.67

Големина : С Биста : 110см / 43.31" Рамо : 48см / 18.90" Ракав : 62см / 24.41" Должина : 69см / 27.17" Големина : М Биста : 116см / 45.6

DEN 3.33

***** Добредојдовте во мојата продавница, ви посакувам среќен шопинг ***** Големина : Мал САД : 4 Велика Брита�

DEN 316.64

80" Должина : 72см / 28.52" должина : 74см / 29 Забелешка : Со Ладна Вода / Не Пеглана или Изветвена На Висока Темпер

DEN 0.33

Женски Тениски Кошули Жени Карирани Дуксери Со Долги Ракави Јакна Со Копче Надолу Секојдневни Блуза Ко�

DEN 303.84

Големина : С Биста : 100см / 39,37" Рамо До Ракав : 69см / 27,17" Предна Должина : 70см / 27,56" Должина На Грбот : 78см / 30,71"

DEN 431.84

клиренс под Продавница за Облека од 5 долари, Кликнете На Here Usmixi Женски Летни Врвови Со 3 / 4 Ракави Маици З

DEN 1.67

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) Добредојдовте Во Продавницата ☛к Нархбрг☚! [Нашата Продавница] :...

DEN 2.67

Детали за производот : Аозовин занает со внимателен фокус на ткаенина и одговара Пристапен, вистински, �

DEN 1.67

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

DEN 331.04

Жени Плус Големина Лесен вино стакло Печатење Кошула Краток Ракав Маица Блуза Tops Features : 1.It изработен е о�