.

.

Одлична цена
Плакети, Отпорни На Топлина Отпорни На Дамки Ткаени Пвц Изолациски Плочи, Издржливи Елегантни Душеци За Маса За Јадење-Фантастичен Ноќен Сон, 18 x12

Плакети, Отпорни На Топлина Отпорни На Дамки Ткаени Пвц Изолациски Плочи, Издржливи Елегантни Душеци За Маса За Јадење-Фантастичен

DEN 287.84

Залиха
Достапно за нарачка

Пвц Ткаениот Подлога е задолжителен за вашата трпезариска маса. Изработен од 70% Поливинил хлорид и 30% полиестер, има одлична отпорност на топлина и може да издржи температури до 176°F (80°C). Подлогата добро ја штити вашата маса од гребнатини и дамки. Исто така е нелизгачки, перат и брза боја за секојдневна употреба.Фантазија ноќ Сон шема подлогата е исклучително дизајнирана да одговара на различни бои на масата. Погоден е за различни прилики, како што се скара на отворено, Денот на Благодарноста и Божиќна вечера, секојдневна декорација на кујната итн. Направете ја вашата трпезариска маса поисклучителна и елегантна.Не само што оваа подлога е лесна за чистење, туку е и за перење и може да се избрише само со топла вода со сапуница. Ако има дамки на подлогата, можете да користите четка и вода со сапуница за да ја исчистите многу лесно и брзо. Се на се, овој пвц ткаен подлога е одличен избор за вас и ќе додаде повеќе забава на вашата трпезариска маса. Отпорност на топлина : подлогите изработени од ткаен пвц имаат многу висока отпорност на топлина од 80°C и сепак можат да одржуваат добра форма и функција по долго време на употреба. Безбедна Хигиенска : подлогите се изработени од материјали од пвц и полиестерски влакна, кои не содржат штетни материи и се попријателски расположени кон човечкото тело и околината. Лесно Чистење : пвц ткаени подлоги, перат и лесно се чистат, лесно се бришат. Против лизгање и против попарување : пвц ткаени подлоги со дизајн против лизгање и против попарување, ефикасно спречуваат лизгање или изгорување на садовите и топлите пијалоци.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 287.84

Пвц Ткаениот Подлога е задолжителен за вашата трпезариска маса Изработен од 70% Поливинил хлорид и 30% пол

DEN 2.33

Презентација и насоки на производот : Метерјал : Големина на памучна постелнина : 18 х 12 инчи (45см х 30см) вк�

DEN 251.84

Шарени Апсорбирачки Подлоги За Автомобили Од Песочник Комплет од 2 со овој дизајн Двата подлоги имаат д�

DEN 351.84

Апсорбирачки керамички Подлогигорниот слој на Подлогата е апсорбирачка керамика, брзо ги апсорбира да�

DEN 0.67

За Производот : не можете да погрешите со овој уникатен сет на подлоги од плута со низок профил кои комби

DEN 3.00

Шармирајте ги вашите гости со едноставни, а сепак елегантни подлоги! Едноставно Маргаритки модерните п�

DEN 207.84

Каролини Богатства CJ1012 NCARC Писмо N Почетна Монограм Црвена Црна Полка Точки Сет на 2 Чаша Носителот Авто�

DEN 3.00

Опис : Она што може да ви го обезбеди е подлога за маса со одлична изолација, која е рачно ткаена и нема да

DEN 167.84

Апсорбирачки керамички Подлогигорниот слој на Подлогата е апсорбирачка керамика, брзо ги апсорбира да�

DEN 287.84

Спецификации : Овој подлога нема да се збрчка и ќе ја заштити вашата маса од гребнатини и дамки Отпорен �

DEN 0.33

Големина : Два стила, квадратна должина на страната е 4 инчи (10,2 см),0,2 инчи (0,7 см) дебелина и кружна е 4 инчи

DEN 0.33

Каролини Богатства LH9162 CARC Мопс Срца Љубов И Денот На Вљубените Портрет Сет на 2 Чаша Носителот Автомобил

DEN 345.44

Опис : оваа подлога го користи моделот На Денот на Вљубените, што може да помогне да се создаде романтичн

DEN 495.84

Подигнете го вашиот простор за живеење со овој ДенпролетВера, Надеж, Љубов, Мир Плута Подлоги во ветерин

DEN 251.84

Каролини Богатства BB1187 CARC Шаховска Табла Сино Чоколадо Кафеава Ших Цу Комплет Од 2 Чаши Држач За Автомоб

DEN 0.33

Апсорбирачки керамички Подлогигорниот слој на Подлогата е апсорбирачка керамика, брзо ги апсорбира да�

DEN 351.84

Пијте Уметнички Дела Од Пиво Подлоги За Чеша Материјали : Чеша Подлоги Природен Стил Секој подлога е при

DEN 255.84

Опис : Избрана со некои цвет и јавор печатење дизајн, овој производ е деликатна и исклучителна, што е нел�

DEN 1.00

Шарени Апсорбирачки Подлоги За Автомобили Од Песочник Комплет од 2 со овој дизајн Двата подлоги имаат д�

DEN 2.67

Каролини Богатства ЦК4284ФЦ Бул Териер Зелени Цвеќиња Пена Подлога Сет од 4, 3 1 / 2 х 3 1 / 2, мултиколирана Пен�

DEN 309.44

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

DEN 251.84

Каролини Богатства BB1307 CARC Chackerboard Lime Green Doberman Сет од 2 Држач За Чаши Автомобилски Подлоги Големи, разнобој

DEN 287.84

Карактеристики : * висок квалитет и издржлив1 Вештачки Влакненца и Гумен Материјал : оваа подлога за одво

DEN 251.84

Каролини Богатства CJ2006UMARC Писмо U Цвеќиња И Пеперутки Teal Сино сет на 2 Чаша Носителот Автомобил Подлошки

DEN 207.84

Комплет од четири (4) уникатни печатени силиконски и абсорбента филц подлоги за пијалоци кои спречуваат

DEN 0.33

Шармирајте ги вашите гости со едноставни, а сепак елегантни подлоги! Едноставно Дејзи 18" х 14 " Оливија Фл�

DEN 1.33

Големина : 4 инчи (10,2 см) дијаметар0, 7 см (0,2 инчи)дебелина класификација : Подножје : дизајн Во Форма На Трк�

DEN 302.24

♚ ♚ Шарени Преуредување на Вашиот Живот! Опции за големина на уши : поставете Душеци големина : 12 инчи до

DEN 1.00

Душеци Отпорни На Топлина Дизајнирани да бидат и функционални и визуелно волшебни, овие душеци за маса �