.

.

Одлична цена
Линии Модерна Уметност Црна Кујна Трпезариска Маса Декор Додатоци 4 Подлога Отпорни На Топлина Постелнина Садови Душеци

Линии Модерна Уметност Црна Кујна Трпезариска Маса Декор Додатоци 4 Подлога Отпорни На Топлина Постелнина Садови Душеци

DEN 0.67

Залиха
Достапно за нарачка

● Висококвалитетен и практичен ● есенската подлога за трпезариска маса е изработена од 100% висококвалитетен густ коноп, со прецизно шиење на рабовите, што е меко, издржливо, нелизгачко и отпорно на брчки. Може да ја заштити вашата работна површина од топли садови, гребнатини, дамки од храна и оштетување од топлина. ● Совршена Големина - Есенски Комплет За Подлоги достапен во големини од 6 парчиња и 4 парчиња. Големината е која е подлога за маса погодна за вашата вечера. Тие се многу практични, можат да ги задоволат вашите дневни потреби, а исто така се совршен додаток за вашата трпезариска маса!. Машина За Перење И Лесна Нега - есенските душеци за јадење може да се натопат во ладна или топла вода, да се сушат на ниска температура во машината за перење (белилото не треба да се користи за да се спречи избледување) или да се стават рамно да се исушат. Различни прилики-есенските душеци се извонредни украси за трпеза за Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Есенската Жетва и празниците. Тие се исто така популарни есенски украси за трпези за собири, роденденски прослави и скари на отворено. ❀Дизајн❀ : работ на душеците за место е уреден и исклучителен во аголот, едноставен и убав. Модерен подлога ќе биде совршена декорација и квалитет на живот на вашиот дом, трпезарија, кујна, хотел и деловна канцеларија.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 1.00

Душеци Отпорни На Топлина Дизајнирани да бидат и функционални и визуелно волшебни, овие душеци за маса �

DEN 1.00

Карактеристики : *Сосема нов и висок квалитет1.Оваа подлога за одвод на кујна е издржлива, мека и преклоп�

DEN 175.84

За Брендот : Мејсон д ' Хермине е едношалтерска дестинација за луѓе кои сакаат добро курирана колекција �

DEN 1.67

За Производот : не можете да погрешите со овој уникатен сет на подлоги кои комбинираат стил и функција...

DEN 0.33

Шармирајте ги вашите гости со едноставни, а сепак елегантни подлоги! Едноставно Дејзи 18" х 14 " Оливија Фл�

DEN 111.84

Спецификација : Име на производот : куче шепа печатење автомобил подлога Материјал : Гума Боја : Црвена /

DEN 251.84

Каролини Богатства SS4463 CARC Skye Terrier Срца Љубов И Денот На Вљубените Портрет Сет на 2 Чаша Носителот Автомоб

DEN 351.84

Пијте Уметнички Дела Од Пиво Подлоги За Чеша Материјали : Чеша Подлоги Природен Стил Секој подлога е при

DEN 207.84

Каролини Богатства CJ1012 NCARC Писмо N Почетна Монограм Црвена Црна Полка Точки Сет на 2 Чаша Носителот Авто�

DEN 207.84

Апсорбирачки керамички Подлогигорниот слој на Подлогата е апсорбирачка керамика, брзо ги апсорбира да�

DEN 3.33

Големина : 4 х 4 инчи (10,2 х 10,2 см) 0,7 см (0,2 инчи)дебелина класификација : Подножје : дизајн Во Форма На Квадра�

DEN 3.00

Опис : Она што може да ви го обезбеди е подлога за маса со одлична изолација, која е рачно ткаена и нема да

DEN 0.67

За Производот : не можете да погрешите со овој уникатен сет на подлоги од плута со низок профил кои комби

DEN 2.67

Сите подлоги се направени по нарачка, и гордо ласерски врежани во САД! подлогите се направени од кожа и с

DEN 2.00

Посакувајте Дрвени Сончогледи На Дрвени Плочи Поставени од 4 За Трпезариска Маса Полиестерски Душеци О�

DEN 0.33

Апсорбирачки керамички Подлогигорниот слој на Подлогата е апсорбирачка керамика, брзо ги апсорбира да�

DEN 479.84

Каролини Богатства LH9153 CARC Corgi Срца Љубов И Денот На Вљубените Портрет Сет на 2 Чаша Носителот Автомобил П

DEN 2.33

Презентација и насоки на производот : Метерјал : Големина на памучна постелнина : 18 х 12 инчи (45см х 30см) вк�

DEN 251.84

Каролини Богатства CJ2006UMARC Писмо U Цвеќиња И Пеперутки Teal Сино сет на 2 Чаша Носителот Автомобил Подлошки

DEN 251.84

Опис : Големина : како што е прикажано Материјал : волна филц Забелешка : поради рачно мерење, ве молиме до

DEN 2.67

Место Душеци Во Собата на 4, Пролет Цвеќиња Состав Медитација За Расцутени Резултати Природно Печатење,

DEN 251.84

Шарени Апсорбирачки Подлоги За Автомобили Од Песочник Комплет од 2 со овој дизајн Двата подлоги имаат д�

DEN 251.84

Каролини Богатства CJ2002NCARC Писмо N Љубов Во Париз Розова Сет на 2 Чаша Носителот Автомобил Подлоги Големи,

DEN 251.84

Каролини Богатства BB1307 CARC Chackerboard Lime Green Doberman Сет од 2 Држач За Чаши Автомобилски Подлоги Големи, разнобој

DEN 207.84

Комплет од четири (4) уникатни печатени силиконски и абсорбента филц подлоги за пијалоци кои спречуваат

DEN 351.84

Апсорбирачки керамички Подлогигорниот слој на Подлогата е апсорбирачка керамика, брзо ги апсорбира да�

DEN 207.84

Големина : Два стила, квадратна должина на страната е 4 инчи (10,2 см),0,2 инчи (0,7 см) дебелина и кружна е 4 инчи

DEN 251.84

Каролини Богатства BB1187 CARC Шаховска Табла Сино Чоколадо Кафеава Ших Цу Комплет Од 2 Чаши Држач За Автомоб

DEN 3.33

Каролини Богатства BB7848 FC Ирски Магаре Розова Проверка Пена Подлога Во собата на 4, 3 1 / 2 x 3 1 / 2, мултиколир�