.

.

Одлична цена
Фустани За Жени Лажичка Вратот Ракави Графички Отпечатоци Мини Фустани Кратки Тенок Одговара Мини Фустани Белата Е

Фустани За Жени Лажичка Вратот Ракави Графички Отпечатоци Мини Фустани Кратки Тенок Одговара Мини Фустани Белата Е

DEN 266.40

Залиха
Достапно за нарачка

КСЦИККД Фустани За Жени Лажичка Вратот Ракави Графички Отпечатоци Мини Фустани Краток Тенок Одговара Мини Фустани. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : Полиестеркол : Морнарица,Бела,Сина,Црвена,Темно Сина : S/M/L/XL/Xxltheknesson : Пролет/Лето/Fall Style : Слободно Време, Боемски, Ретро, Секојдневен, Моден Повод : Забава, Одмор, Викенд, Патување, крајбрежен одмор пакет вклучени : 1 Компјутер Женски Фустан. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Материјал : Лесен, удобен и пријателски за кожата. Изработен од висококвалитетен И Полиестер со висока густина. Повод : можете да го носите овој прекрасен фустан за да шетате на плажа со вашите пријатели и да направите убави слики; можете исто така да го носите за да одите на состанок со вашата сакана, овој фустан ќе ве направи гламурозен пред вашиот љубовник; секако дека можете да го носите и на забава, носењето нема да направи да изгледате непостоечки во толпата. Дизајн : овој фустан е полн со дизајн, модерен дизајн може да ве натера да се истакнете во толпата, класичниот дизајн може да ви овозможи да имате многу начини да одговарате, ако сакате да носите фустани тогаш ова лето тоа ќе биде суштински фустан во вашиот плакар. Карактеристика : Женски фустани; Вратот На Лажичката ; Без Ракави ; Краток ; Графички Отпечатоци. Обезбедени услуги : Ако имате какви било прашања за време на процесот на купување, ве молиме контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви ја обезбедиме најдобрата услуга, ви посакуваме добро искуство за купување!.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 0.67

Модни Летни Жени Лето V Вратот Еднобојни Возбудувања Еластичен Фустан На Половината Без Ракави (Вклучен

DEN 0.67

Спецификација : Материјал : Полиестер Должина на ракавот : Без Ракави Шема : Лента Пол : Жени Тип : Фустан..

DEN 351.84

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

DEN 319.84

Оваа ткаенина за Мини Фустан без Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и проле

DEN 0.33

Пол : Жени Жена, Дами Дама,Женски Стил : Женски Боемски Фустан, Женски Кратки Мини Фустани, Женски Летни Ф�

DEN 319.84

Женски Секси Возбуда Без Ракави Бодикон Партија Клуб Миди Фустанкарактеристики : € СОВРШЕН за ПОВЕЌЕ П�

DEN 2.33

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 3.00

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 2.67

Големина : М САД : 8~10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10~12 ЕУ : 36~38 Биста : 96см / 37,80" Рамо : 37см / 14,57" Ракав (Тесен И нееластич�

DEN 2.67

Оваа предсопственост ставка е нежно се користи и во добра состојба Нежно Се Користи Мало Носење На Ткае�

DEN 319.84

Тип на ставка : Женски Летни Фустани во Риги 2023 година Пол : Жени Жена, Дами, Дама, Женскиматеријал : Полие