.

.

Одлична цена
Базиреј Женски Шарени Летни Фустани Секојдневни Без Ракави Лабави Трендовски Мини Фустани Кафеави М

Базиреј Женски Шарени Летни Фустани Секојдневни Без Ракави Лабави Трендовски Мини Фустани Кафеави М

DEN 319.84

Залиха
Достапно за нарачка

Тип на ставка : Женски Летни Фустани во Риги 2023 година . Пол : Жени Жена, Дами, Дама, Женскиматеријал : Полиестеркол : Каки Жолта Сива Зелена Светло Сина Темносина Црна Портокалова Облека Должина : Минитикост : Умерен Стил : Секојдневна, Улична Мода,Стил На Препи, Бохо Стил. Сезона : Пролет, Лето,Есенска Повод : Далиј,Забава,Одмор,Секојдневен,Патување,Одмор,Песочна Плажа. Нега на облека : Миење Раце ,миење машини и сушење,не користете пакет за белило вклучени : 1 Парчиња Фустани. Совети : . Имаме табела со големини на сликата, ве молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите оваа ставка, Благодарам!Ве молиме дозволете 1-2см Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи.Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот, ви благодариме за разбирањето!Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Овие женски фустани се изработени од Полиестер,меки,еластични и лесни удобни за допир и носење. Шарени /Без Ракави/V-Вратот/Мини/Мини Женски Фустани/ го прави овој фустан едноставен, но елегантен и елегантен, лесен за покажување на вашата уникатна личност. Натпревар : Лесен за спарување со чанти, ѓердани, клинови потпетици за да ја покажете вашата уникатна убавина. Погоден за забава,шопинг, надвор, дома и многу еднобојни и цветни фустани достапни за ваш избор. Обезбедете стилско и кул летно искуство.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 3.00

Модни Женски Фустани Летно Печатење Секојдневен Мини Фустан На Плажа Без Ракави Карактеристики : 1.Кара�

DEN 282.88

Жените Памук Лен Шупливи Надвор Возбуда Пуловер Туника Блуза Кошула Плус Големина Опис : Состојба : 100% С

DEN 0.67

Опис : Пол : жена жена, дама дама, женски кратки фустани, обични мини фустани, пролетен фустан, линиски фус

DEN 3.00

Женски Плус Големина Ноќта На Вештерките Ретро Фустан Печати Ракави Камизола Мини Dress Features : 1.It изработе

DEN 1.33

Зошто да не одберете нас? Многу елегантен фустан ќе им овозможи на луѓето да го видат шармот на срцето...

DEN 463.84

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Мини Фустан, Секојдневни Кратки Фустани, Пролетен Е�

DEN 1.33

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см / 38.58" Должина : 92см / 36.22" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА Б�

DEN 444.64

Со драматична фауларна шема ткаена директно во луксузниот џемпер плетен, овој прекрасен мини фустан ве

DEN 479.84

Womenенскиот плус големина поделен долг фустан од Ела Самани е совршен фустан за вашата следна специјална

DEN 415.84

УДАКСБ Фустани За Жени 2023 Солиден Мини Краток Ракав VВрат Модна Плажа АЛинија М Ве Молиме,Не Само Упатет�

DEN 2.33

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 266.40

Повод : Секојдневен, Далиј,, Запознавање, за работа, на домашен Одмор и многу повеќе.37 "Должина : 74см / 29.85 "Д

DEN 399.84

Жените Мода Тенок Секси VВратот Фустан Долг Ракав мини Краток Фустан информации За Производот : изработ�

DEN 0.67

Флоенр Женските Фустани имаат симпатичен, удобен дизајн, ве насмевнуваат знаејќи дека изгледате добро �

DEN 3.00

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 319.84

Женски Секси Возбуда Без Ракави Бодикон Партија Клуб Миди Фустанкарактеристики : € СОВРШЕН за ПОВЕЌЕ П�

DEN 463.84

Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина!Со�

DEN 415.84

Големина : М Биста : 93см / 36.61 "Рамо : 36.8 см / 14.49" Ракав : 59см / 23.23 "Должина : 121см / 47.64" Големина : Л Биста : 100см /

DEN 2.67

Големина : М САД : 8~10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10~12 ЕУ : 36~38 Биста : 96см / 37,80" Рамо : 37см / 14,57" Ракав (Тесен И нееластич�

DEN 0.33

Карактеристики : 1.Печати, Краток Ракав, Жени И девојки Мода Секојдневен2.Мек и добар материјал за тексту�

DEN 2.67

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 2.67

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата обл

DEN 240.00

Едноставен и симпатичен начин да дадете изјава! Ниту еден мини фустан со граници не го задржува вашиот с

DEN 1.33

????????Добредојдовте ВО БРКЕВИ ???????? име на брендот : бркевиу ♡ ♡ Прекрасно парче за стилизирање нагоре ил�