.

.

Одлична цена
Вестек ТМСВ30МВ Хардвер Затворен Во-Ѕид Минута Механички Тајмер Одбројување, Бела

Вестек ТМСВ30МВ Хардвер Затворен Во-Ѕид Минута Механички Тајмер Одбројување, Бела

DEN 0.67

Залиха
Достапно за нарачка

Внатрешниот Механички Тајмер за Одбројување Вестек ги исклучува светлата и моторите во избрани времиња до 30 минути. Лесно е да се инсталира во кој било излез со еден столб / едно фрлање и ќе го замени секој прекинувач за една банда. Овој Тајмер го крши колото на крајот од временскиот циклус за да ја намали електричната енергија. Рејтингот на прекинувачот е : 1 КС 125 ВАЦ, 2 КС 250 ВАЦ, 20 Засилувач 125 ВАЦ, 10 Засилувач 277 ВАЦ и 5 ампер 125 ВАЦ Волфрам. Лесен за инсталирање. Ги исклучува светлата и моторите во избраното време до 30 минути. Го крши колото на крајот од временскиот циклус. Еден пол / едно фрлање. Само хардвер.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 2.33

Овој прекрасен хокеј голман за време на играта V Canvas Art се печати со употреба на највисок квалитет на мас�

DEN 1.33

Запознајте го oyојспун Радосен нов спин на тајните богатства Исклучиво на Ватичаниот ПЈ поставен од oyој�

DEN 255.84

Добијте го ноќниот одмор за кој отсекогаш сте сонувале со перницата за меморија за меморија за пена...

DEN 0.67

Со ласкави линии, ткаенина за влага и удобно вклопување, овие шорцеви се направени за игра 50+ UPF ве одржув

DEN 383.68

Потпис од Levi Strauss & Co ™ Машки фармерки на столар обезбедуваат сигурен, целосен удобност и функционален д�

DEN 415.84

Удобно и удобно! Соберете пар (или два) од шорцеви за велосипеди со лесна облека од garanimals за вашето девој�

DEN 1.67

Вратете се и опуштете се во сенка со главните места во Белден Парк 2ПЕРСИВИ СВЕТИ СО КОНПИЈА...

DEN 623.84

Тоа е ретроспектива на 90 тите, направен трендовски за сè што правите Овие товарни панталони од бесплатн�

DEN 399.84

Со своите смели, традиционални линии, ова на тренд фонт стил дава големо влијание врз дизајнот Овие издр

DEN 223.68

Рамните постери имаат прифатлив, модерен пристап кон украсување, овозможувајќи ви лесно да ги засилите

DEN 1034.72

Kenda Karrier St Radial е една од најдобрите приколки на пазарот денес Кариер нуди двојни челични ремени со целосн

DEN 3.00

Овој геометриски дизајн е прекрасна мешавина на боја и шема Разновидната бела и светло сива позадина е �

DEN 414.08

Земја на баба Меј Натуралса Мала независна компанија, имаме построги контроли на квалитет и пократко вр

DEN 0.33

Дали барате симпатичен и практичен подарок за вашето дете? Ако е така, ве молиме, не пропуштајте ја нашат

DEN 2.33

Одржливата кошула со долга ракава на Чапс, Одржливата лесна кошула е лесна грижа и лесно носење...

DEN 2.33

Овој оригинален висококвалитетен уметнички принт Од Преса За Фенери може да се пофали со остри детали и