.

.

Одлична цена
Едноставен Модерен 28оз. Класичен Гимнастик Со Капак Од Слама И Капак За Превртување-Подарок За Кригла За Патување Вакуум Изолирана Чаша За Пиво Од Кафе-Шема Од Нерѓ

Едноставен Модерен 28оз. Класичен Гимнастик Со Капак Од Слама И Капак За Превртување-Подарок За Кригла За Патување Вакуум Изолирана

DEN 111.84

Залиха
Достапно за нарачка

Едноставната Модерна Класична Гимнастичарка е со двојни ѕидови и вакуумска изолација за да го одржува вашиот пијалок топол или ладен со часови. Чашата доаѓа со два капаци, капак од слама и капак за превртување за да можете да уживате во омилениот пијалок онака како што сакате. Класиката е изработена од нерѓосувачки челик 18/10 и одговара на повеќето држачи за чаши. Персонализирајте ја оваа гимнастика со ласерско гравирање на вашето име! Едноставен Модерен 28оз. Класичен Гимнастик со Капак Од Слама И Капак За Превртување - Подарок За Кригла За Патување Вакуум Изолирана Чаша За Пиво Од Кафе - 18/8 Шема На Шише Со Вода Од Нерѓосувачки Челик : Вакуум Изолиран Од Мермер Карара : Едноставни Модерни Класични тамблери се двојни ѕидови и вакуумски изолирани, што го одржува вашиот омилен пијалок топол или ладен со часови. Вклучени 2 Капаци : Капак Од Слама И Капак За Превртување-внатрешно навој изолиран капак од слама и изолиран капак за превртување се вклучени со вашето купување. Премиум Нерѓосувачки Челик 18/8 : Тамблерот е изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик од 18/8 одделение за храна и е обложен во издржлива завршница. Одговара На Повеќето Држачи За Чаши : обликот на Целото Патување и Класичните тамблери ќе одговараат на држачите за чаши со нормална големина. Зошто Едноставно Модерно : нашите основни Принципи На Великодушност И Извонредност не водат да продаваме квалитетни производи, да соработуваме со другите и да донираме над 10% од профитот.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 1.67

Овие врвови се изработени од висококвалитетна полиестерска ткаенина за удобно чувство на рацете, дизај

DEN 2.33

Материјал : Примарна Чистота : 925стоун Тип_1 : Дијамантстоун Тип_2 : Дијамантстон Тип_3 : Дијамантстон Боја_1

DEN 0.67

11 / 4" Х 11 / 2" ПолуФрлена ПСтапица со Приклучок за Чистење Полуфрлија дизајн Фрлија месинг тело и тубуларн�

DEN 1.00

Големина : 73 Препорачана Возраст : 69 М Биста : 56см / 22,05" Ракав : 22см / 8,66" Должина : 33см / 12,99"Големина : 80 Препо�

DEN 272.96

Фатуов Дуксери ЗА Тинејџерки Печатат Подароци Со Долги Ракави За Жени Пуловер На Вратот На Екипажот Паѓ

DEN 383.84

Мачка Сребрен Приврзок Шарм На Личноста Дива Девојка Ѓердан приврзок точка на Продажба : Минималистичк�

DEN 185.44

Божиќни Орнаменти Големи Печатени Букви Обврзувачки Подарок Торба Шумски Мажи Подарок Торба Материјал

DEN 1.00

Женски Секси Боја Блок Печатење Бикини Без Грб Едноделни Костими за Капење Костим За Капење Облека За П�

DEN 422.72

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Црвена Површина Килими, 2 "х 5" Дизајниран да и

DEN 1.33

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кошула Без Ракави, Цврста Блуза, Обичен Резервоар За

DEN 415.84

Божиќен Фенер Светилка За Свеќници Ноќно Светло Декорација На Ветер Ноќно Светло Карактеристики : совр�

DEN 415.84

Куоф Fall Зима Женски Мода Fall Плус Големина Женски Врвови Виолетова 3 XSize : S Биста : 110cm / 43.31" Рамо : 51cm / 20.08" Ра

DEN 1.67

Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Облека : Редовна Тип На Шема : �

DEN 159.84

Уникатен и Стилски Дизајн : нашата футрола за телефон може да се пофали со уникатна и стилска шема што го