.

.

Одлична цена
Главни места 9 Вештачко висино потос во бел сад за пластери

Главни места 9 Вештачко висино потос во бел сад за пластери

DEN 2.00

Залиха
Достапно за нарачка

Главни места 9 "Висока вештачко растение во зелена, бела висечка потосна фабрика во бело пластично тенџере. Оваа стилска и декоративна факс -фабрика изгледа одлично сам или со други додатоци во канцеларии и домови. Такво светло, едноставно, минијатурно растение, нејзино зелено зеленило и Висечката структура го прави идеално за декор за домови, донесувајќи топло чувство и допир на природата. Може да го обесувате ова растение на полица за книги, така што долгите стебла висат убаво. Слободно можете да му дадете простор и оставете го навистина да работи. Ова ботаничко Класик не е само убав, туку е и многу лесен за одржување на дневна основа, што им го олеснува на луѓето без зелени прсти да ги украсуваат своите домови со прекрасни вештачки зелени растенија! Lifelike вештачко растение кое останува исто толку свежо изглед од година во година;. Без одржување, без наводнување, градинарство, сончева светлина или почва што е потребна;. Сите сезони се зелени, декор во текот на целата година, идеално за употреба на маса;. Совршено за дома, канцеларија, комерцијална област, хотел, внатрешна декорација и сл; за затворен простор само користете; . Глави за цвеќиња брои : 26 Leaves Заврши и боја : Зелена. Големина на производот : H 9inch. Структура : Snap-On. Материјал : 50% пластична PEVA, 23% пластична PE, 20% пластика ПП, 5% цемент, 2% лепак за јаже од коноп : користете го на фиксирано багажникот. Додатоци : НА. Процес на производство на клуч : Свила печатење, сечење, обликување на топлина, инјектирање, соберете.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 2.33

Добредојдовте во нашата продавница! Бебе Девојки Момчиња Со Долги Ракави, 012 Месеци, Материјал За Мешави

DEN 1118.40

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, овој часовник на црна кабина и ложа...

DEN 3.00

Карактеристики : Убави дами, добредојдовте Во Енвеји Ние сме посветени на обезбедување на клиенти со ви

DEN 3.00

Воведување на кеси За замена За Самочистење наменети За Кеси За Филтрирање CT36 FESTOOL од POWERTEC Овие вакуумск

DEN 1.00

29" должина : 81см / 31.10"големина : ххххл биста : 144см / 56 жените плус големина блузи 3 / 4 ракави дозвола три чет�

DEN 0.67

Проверете го овој прекрасен прстен од стабилните изрази Изработено е од сребро и има розово злато...

DEN 1279.84

Облечете ги вашите ѕвезди и ленти кога ќе излезете на дијамантот Со Ова Лого На Чикаго Вајт Сокс Америка

DEN 2.00

Материјал : Неопренови, Полиестер Ве Молиме Запомнете : Проверете Кај Лекар Пред Да Започнете Нов Режим �

DEN 319.84

Долг КлипВо Кадрава Канџа Вилица Конска Опашка Клип Во Екстензии За Коса Брановидна Фризура Карактерис

DEN 2.00

Плажа Бои Постер Печатење Од Џон Росини (36 х 24) ќе го направи совршен додаток на вашиот дом или канцелари�

DEN 415.20

Големина : големина на Градите : дијаметар 7,5 см / 3,0 инчи; големина На Шема : дијаметар 2,5 см / 1,0 инчиклас�

DEN 959.52

Покрај тоа, нашиот капак на автомобилот има еластични рабови на предната и задната страна кои го држат к

DEN 1.67

Овој Свршенички Венчален Прстен е идеален подарок за вашата сакана или прославете го вашиот личен стил

DEN 1.00

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

DEN 1.00

Меги од Сем Долман Димензии : 40 "W x 1.5" L x 54 " H giclee уметнички дела, печатени на висококвалитетни архивски од�

DEN 589.92

Менс Fashion И Зима Мода Секојдневен Јака Стп Кожа Спојување Плус Кадифе И Памук Еднобојни Тешки Јакни Менс

DEN 3.33

Исправен Нов Глобален 12v AC / DC Адаптер ЗА TRUTECH PVS19251 PVS 19251 Dvd Плеер DC912 V 12vdc Кабел За Напојување Кабел Полнач

DEN 143.84

Среќен Ден Татковци Позадина Дипломирањето Партија Позадина ГОЛЕМИНА 4 големина може да се избере.Голе

DEN 1.67

Нашиот Бренд : Четири Генерации, од 1903 година нашето семејство се гордее со испорака на највисок квалит�

DEN 0.67

Понекогаш Тоа Да Биде Како што е прикажан на предниот дел на овие модерни тркачка резервоари Координира

DEN 1.33

Заштита од преполнување и празнење за да се спречи преполнување и празнење на батеријата Заштита од пре

DEN 367.84

Жените Мода Лето Повик Секси Печатени Ладно Рамо Слаби Резервоарот Тенок Фит Фустан Жените Мода Лето По

DEN 0.33

Багажникот ПотпораКомпатибилен со 20072009 Понтијак Г5 Седан 4Вратакомпатибилен со или Одговара : 20072009 Пон�

DEN 191.84

Големина : Обем На Главата Со Една Големина : 4854см / 18,9021,26" Погоден За : 17 години Деца Прилагодливи Капачињ

DEN 1.00

Преголем Графички Дуксер За Жени Плус Големина ЖЕНИ Y2 K Дуксери Панк Јакни Улична Облека Гот Харајуку Пр

DEN 271.84

Големина : 80 Препорачана возраст : 1218 Месеци Биста : 62см / 24,41" Ракав : 29см / 11,42" Должина : 48см / 18,90" Големина :

DEN 2.00

Елегантен "пресврт" на традицијата, овој уникатен прстен за ангажман ќе го освои нејзиното срце, а нејзи�