.

.

Одлична цена
Уникатни поволни цени за женски пети од пети со петици со потпетици со потпетици

Уникатни поволни цени за женски пети од пети со петици со потпетици со потпетици

DEN 0.67

Залиха
Достапно за нарачка

Овие чизми на глуждот во велур со црна, жолта боја и карирани, покриени потпетици и кожа од надворешната страна. Класичниот дизајн на блок -потпетицата му дава безвременски додаток на овие вивински чизми. Забележете дека бојата може да варира малку според поставките на мониторот. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД - Големина на Велика Британија големина на ЕУ - петица до пети висина на потпетицата - Висина на платформата5. 5 - 3.5 35 8 5/6 3 8/9 - 3/56 4 - 36 9 - 3 8/9 3/57 5 - 37 9 3/8 - 3 8 /9-3/57.55.5.-3838 9 1/2 - 3 8/9 - - 3/58,5 - 6.5 39 9 5/ 6 - 3 8/9 3/59 - - 7 - 40 10 - 3 8/9 3/510 8- - 41 10 1/3 - 3 8/ 9; Аутсала : гума; Пета : Абс. Чизми на глуждот. Блок пета. Чунки чизми со потпетици. Затворање на поштенски патенти. Висина на пета : 3 8/9 инчи. Висина на платформата : 3/5 инчи. Чизми со високи потпетици, боја со црна, жолта, карирана, пресечен дизајн.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 0.67

Чевли Пета Висока : 2,5 см / 0,98" [Натпревар]Погоден За совпаѓање со многу различни облеки и секојдневно нос�

DEN 716.64

Додадете урбани шик обувки во вашата гардероба со овие стилски чизми од колекцијата ournee Овие чизми имаа

DEN 2.67

Wannita од Brinley Co е навистина совршен стил на мешавина и прилагодлив што оди со сè Овој багажник има мека вег

DEN 1.67

Освежете ја вашата секојдневна колекција на обувки со овие чизми за глуждот по лесна улица JO се одликув�

DEN 716.64

Никогаш не можете да тргнете наопаку со колекцијата Gournee Langly Wedge Heel High Boot Овој класичен чизми со среднока

DEN 1.67

Веднаш издигнете ја секоја облека со колекцијата Haylinn By Journee Оваа плоштадпети бута го задржува без напор

DEN 2.33

Женска Мода Секојдневен Кружен Прст Ретро Раб Кратки Чизми До Глужд РАМНИ Чевли ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи Раз�

DEN 551.36

Женски Кожен Ремен За Шиење Брава Со Цврста Боја Страничен Патент Клин Пета Чизми ДО Глуждот ЗАБЕЛЕШКА :

DEN 783.84

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет Женски Чизми Боја : Црна, Црвена, Сина, Кафеава (Опционалн

DEN 1.00

Женски Чизми До Глужд Во Aut И Зима Модерен Модел За Блокирање На Бои Удобна Пета Со Дебел Квадратен Прст �

DEN 1.00

Чекор во шик стил со чизми на глуждот од Brinley Co Нежните факс велур нагоре, стилски истакнуваат функциони�

DEN 0.33

Датум На Лансирање : 2021 / 02 / 01 Име на брендот : СИМАНЛАН Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет Бо�

DEN 751.84

Блок пета додава архитектонски елемент на чисто стилизирани чизми со простран заоблен прст и елегантен

DEN 720.00

Назад на чипка додадете интерес за убавото подигање на поти, кренато со висока блокпотпетица и опремена