.

.

Одлична цена
Патување Колекција Жени Мег Екстра Широк Теле Наредени Петица Јава Чизми

Патување Колекција Жени Мег Екстра Широк Теле Наредени Петица Јава Чизми

DEN 630.08

Залиха
Достапно за нарачка

Создадете прекрасен зимски изглед со мег екстра широка чизма за теле со Колекција На Патувања. Оваа чизма е вештачки велур материјал со сложени ткаени детали однадвор. Стилот до колена и обликот на кружниот прст го комплетираат овој шармантен дизајн. Во Колекцијата Патување, нашите стилови на чизми ќе имаат вашата облека да изгледа уште подобро од порано. Тие ќе ви го дадат тој завршен допир на кој вашата облека ќе изгледа директно од списание. Висина на петицата : 1 1/4-инчен. Тип На Пета : Наредени . Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратило : 13 1/2 инчи. Обем на теле : 16 1/2 инчи. Врвен Обем : 17 1/4 инчи. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Внатре Во Патент. Стил На Пети : Круг. Поставата : Ткаенина. Горен Материјал : Вештачки Велур. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Чизми. Повик.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 751.84

Блок пета додава архитектонски елемент на чисто стилизирани чизми со простран заоблен прст и елегантен

DEN 1.00

Претпоставувам Дека Е иконскиот Американски бренд за младиот и секси глобален авантурист Добро познат

DEN 640.00

Задолжително за секој плакар, Колекцијата Карима По Патување Оваа чизма до колена се одликува со квадра

DEN 0.33

Додадете разноврсен стил во вашиот плакар со Колекцијата Патување Шели3 Чизми Со Висок Колена...

DEN 572.48

Bootie Bootie Butie од Brinley Co се одликува со квалитетен кожен материјал од кожен материја што истакнува стил на з�

DEN 0.33

Датум На Лансирање : 2021 / 02 / 01 Име на брендот : СИМАНЛАН Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет...

DEN 591.84

Чекор во сезоната стилски со деталите за трендот на трендот на Марла Висината на вратилото на вратилото

DEN 0.67

Qxutpo Женска Booties Средината на Теле Чизми Готски Гроздобер Стил Ретро Панк Тока Boots Size(CN) : 35 Метри Должина :

DEN 686.72

Дами Кожа Тркалезна Пети Висока Буци Пета Наклон Пета Спојување Боја Блокирање Мулти Шема Средно Теле П

DEN 560.00

Code West го воведува објавувањето Bootie што сакате да го носите секој ден Стапалото е изградено од мек матери

DEN 0.67

Чевли Пета Висока : 2,5 см / 0,98" [Натпревар]Погоден За совпаѓање со многу различни облеки и секојдневно нос�

DEN 1.00

Женски Чизми До Глужд Во Aut И Зима Модерен Модел За Блокирање На Бои Удобна Пета Со Дебел Квадратен Прст �

DEN 2.67

Погледнете стилски во современиот дизајн со двотонски чизми од Brinley Co Овие чизми на глуждот се карактер�

DEN 590.72

Овие чизми за глуждот со пети на пети со зашилени пети со декор на раб, даваат модерна аура, рабните танц�

DEN 2.67

Премиум Услуга : 30ДНЕВНА Заштита На Купувачот Чувајте Топло И Лесно Лесно за ставање и полетување, држет

DEN 1.67

Веднаш издигнете ја секоја облека со колекцијата Haylinn By Journee Оваа плоштадпети бута го задржува без напор

DEN 719.84

Останете топло во стил со Frigid Boot од Brinley Co Овој симпатичен чизми на глуждот е водоотпорен и издржлив подг

DEN 1.67

Излезете со стилското и пријатно женско слабо крзно сосема нов багажник Lugz Perfect за сезоната на студено �

DEN 650.56

Марка : Борнхел : 1,00 инчи (2,54 СМ) Материјал : Велур Боја : Темно КафеаваФорма : Тркалезна Вратило на багажни

DEN 2.00

Останете привлечени оваа сезона кога ќе се повлечете на снежната чизма Mya дизајниран од Totes Оваа зимска �

DEN 0.67

Овие чизми на глуждот во велур со црна, жолта боја и карирани, покриени потпетици и кожа од надворешната

DEN 543.84

Горниот материјал : Пу Пакет : 1 пар чевли (вклучително и чевли) Платформа за платформа : 2см / 0,79 '' Материја