.

.

Одлична цена
Водоотпорна Дождовница, Водоотпорна Водоотпорна Дождовница Погодна За Кожата, Стилски За Дишење ЗА Кампување Секојдневно Носење ХХЛ

Водоотпорна Дождовница, Водоотпорна Водоотпорна Дождовница Погодна За Кожата, Стилски За Дишење ЗА Кампување Секојдневно Носење

DEN 2.33

Залиха
Достапно за нарачка

Водоотпорна Дождовница, Водоотпорна Дождовница Погодна За Кожата, Стилски За Дишење За Кампување Секојдневно Носење Ххлспецификација : Тип На Ставка : Материјал За Мантил : ВОДООТПОРЕН Материјал ЕВА Тежина : Прибл. 375гр-445гр / 13.2 Оз-15.7 Мл Пакет Листа : 1 х Мантил1 х Торба За Складирање Забелешка : 1.Ве молиме дозволете грешка од 0-1 инчи поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2.Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард.3.Поради транспортни причини, предметот може да биде оштетен за време на транспортот. Ако предметот е оштетен, ве молиме контактирајте не веднаш пред да оставите повратни информации. Ви благодариме за разбирањето. Мантилот за дожд усвојува ВОДООТПОРЕН материјал ЕВА, кој е лесен, брзо се суши, ветроупорен и дише. Со дизајн на копчиња, хауба за врвки, 2 предни џебови, лесен за носење. Лесно за одржување, може да се избрише со крпа и природно да се исуши на воздух. Не мијте машина. Мантил за дожд на отворено, стилски, едноставен, еколошки, пријателски за кожата, погоден за повеќето луѓе.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 3.00

Дополнително, јакната има мембрана НА СТП што спречува вода да навлезе, така што нема да завршите да се н

DEN 511.84

трчање јакни од вештачко крзно за жени секси лесни јакни за жени летни лесни јакни за жени летни јакни з�

DEN 0.33

Ажурираното преземање на класичното лизгање на дождот од Изод ќе биде суштинско значење во секој плака�

DEN 455.36

Големина : Големина м должина на мантил 96см, ракави 58см, гради 102см, раменици 42см, погоден за висина 150165см

DEN 1.33

Кога дождот и ветровите се во прогноза, сте подготвени и подготвени со најважните работи и оваа качулка

DEN 0.67

❥Инструкции за нега : машинско перење Или миење раце со ладна вода,Закачете Или Исушете Ја Линијата...

DEN 607.68

73" Ракав : 58cm / 22 Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Купувањето Ова Е Азиска Големина И Мож�

DEN 3680.00

Одете на авантура на отворено во Полиестерската јакна на Coleman® Adult Highbanks Trail Водоотпорна полиестерска об�

DEN 0.33

Големина : С Биста : 110см / 43,31" Рамо : 41см / 16,14" Ракав : 59см / 23,23" Должина : 85см / 33,46"Големина : М Биста : 115см / 45,28

DEN 912.00

Јакната за дожд на хидротек е изградена со токму она што ви треба во лесен палто за дожд Направено е со т�

DEN 2.00

Мажи Секојдневно Печатење Со Качулка Патент Џебен Капут Со Долги Ракави Лабава Јакна Ветробран За Одмо�

DEN 144.00

Плус Големина Мантил За Дожд Жени Долги Качулки Обложени Со Windови Јакна За Патување Со Виндјакна На Отв�

DEN 127.52

Женски Зимски Топол Надворешен Рекреативен Капут Машки И Женски Ветроупорен И Дождоотпорен Планинарск

DEN 815.84

Јакна За Дожд TdoqotОбичен Патент Модни Есенски Јакни Со Долги Ракави За Жени Жолта Големина 4xl Големина : В

DEN 79.84

Големина : S Биста : 110cm / 43.31" Рамо : 41cm / 16.14" Ракав : 43cm / 16.93" Должина : 85cm / 33.46"Големина : М Биста : 114cm / 44.88" Рамо

DEN 575.84

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Ксинјуер од Пазарот Џојбај.Големина : С САД : 6 ВЕ

DEN 79.84

Големина : С Биста : 110см / 43,31" Ракав : 59см / 23,23" Рамо : 41см / 16,14" Должина : 85см / 33,46"Големина : М Биста : 115см / 45,28

DEN 2.67

Машка Лесна Водоотпорна Јакна Зимски Топол Спортски Мантил на Отворено Со Качулка Јакна За Дожд За Пату

DEN 455.36

Класичниот лизгач на дожд од Изод ќе биде суштински во секој плакарот на палтото оваа година Водоотпорн

DEN 79.84

Големина : С Биста : 110см / 43,31" Рамо : 41см / 16,14" Ракав : 59см / 23,23" Должина : 85см / 33,46"Големина : М Биста : 115см / 45,28

DEN 0.67

Лесен ПЦОВКА ЗА Мажи ЛЕЛИНТА Ув Заштитете Брзо Суво Палто За Дожд Што Може Да се Пакува На Отворено : Со К

DEN 607.68

Женски Цврсти Дожд Јакна Отворено Плус Водоотпорен Качулка Мантил Ветроупорен Карактеристики : 1...

DEN 703.84

За Juebongjuebong е компанија специјализирана за производство на спортска облека на отворено Производите вкл�