.

.

Одлична цена
Медитирање Зен Јога Жаба Фигурина Животинска Скулптура Декор На Отворено Пролетни Украси За Бирото За Балкон На Тревникот

Медитирање Зен Јога Жаба Фигурина Животинска Скулптура Декор На Отворено Пролетни Украси За Бирото За Балкон На Тревникот

DEN 223.84

Залиха
Достапно за нарачка

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Страна На Победа Ксинфенг Од Џојбај пазар.Карактеристики : Врвен Квалитет : статуите на жабите се направени од природна смола, а бојата е светла и природна. Не е пукање, не избледува, ветроупорен, отпорен на дожд, отпорен НА УВ, не пукање, лесен за чистење и отпорен на корозија. Ова е вашиот добар избор за надворешна декорација.Исклучителна Изработка : целата жаба е жива. Произведува одлични дела со прекрасни линии, концизни форми и извонредни детали.Прекрасна Декорација : убаво обликувана и цврсто конструирана, со светли бои и погодна за дневна соба, канцеларија, полица, балкон, прозорец, двор.Одличен Избор За Подарок : уникатен божиќен подарок за вашата ќерка или пријатели или сопруга, тој е многу симпатичен додаток на вашиот минијатурен двор, внимателно спакуван.Услуга по продажбата : ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас во времето. Ние ќе ви дадеме одговори што е можно поскоро.

Спецификација

Избор на клиент
DEN 1.67

Опис : на ланецот има две мачки, кои усвојуваат посебна изработка за да спречат паѓање и избледување на б

DEN 143.84

Три мали птици! ; Декоративна фигура на птичји трио; Изработена од полистон; Одлично за поставување на по

DEN 3.33

Сосема нов 1 / 18 скала на Август Бикини Календар Девојка Фигурина за 1 / 18 Скала Модели Од Американската Ди

DEN 2.33

Опис : Статуа На Буда : кинеска статуа на малиот монах, изгледа живописно и прекрасно.Материјал : Изработ�

DEN 710.24

* овој Ден На Мртвите Кукли за Гнездење се направени од дизајнерска композитна смола, рачно насликани и �

DEN 303.84

Карактеристики : *ова е домашен декор во форма на рибен брод добро изработен со висококвалитетен матери�

DEN 3.33

Ова прекрасно парче од колекцијата Божиќна Викендица На Транспак сигурно ќе донесе дополнителен тален�

DEN 3.00

"Црвеното Нинџа Стакло" од е дизајнирано да ви даде најдобар квалитет на звукот достапен од стаклен пови

DEN 0.33

Прославете Го Господарот На Прстените со оваа убава колекционерска биста Од Нежни Џиновски Студија! Ов�

DEN 1.33

Спецификација : Материјал : Винил Големина на производот : а1 големина на производот : 75.53.5 см;...

DEN 1.67

Ново во кутија Кутијата може да покаже абење, светлината не е вклучена 30 Вати Супер Светли Затемнети Led Д

DEN 2.00

Карактеристики : 1 Кристален Ангел Декор : овој кристален ангел е направен од полиран, полиран и врежан п�

DEN 543.68

Опис : Име На Производ : Смола Зајаци Украсматеријал : Смола : Како Што Е Прикажано Стил(По Избор) : 01 / 02 / 0301

DEN 143.20

Препуштете се на чуден шарм на Оваа извонредна Две Велигденски Зајаци Лимож Кутија Порцелан Фигурина Н�

DEN 3.33

Овој прекрасен 5 Инчен Нашата Дама На Фатима Света Фигурина Религиозна Декорација Декор има најдобрите

DEN 2.00

Горниот дел од тортата се крева за да открие таен простор совршен за чување мали спомени како накит, мон�

DEN 1.33

Опис Овој минијатурен занает од паун е минијатурен и креативен микро пејзажен украс Неговиот минијатур

DEN 2.33

ВКУПНА ДИМЕНЗИЈА 1 Генерално : 7 "H x 8" W x 8 " D КАРАКТЕРИСТИКИ 1 Вешто сочувани 2 Долготрајни 3 Ја држи својат�

DEN 1.33

Создадете уникатни централни парчиња со нашата декоративна стаклена мозаична сфера Ставете неколку сф

DEN 196.64

Овие шармантни скулптури на маса ги доловуваат хипнотизирачките квалитети на дивите птици...

DEN 371.04

Опис Овој сет на играчки за животниот циклус на крокодил е произведен со добри квалитетен материјал кој

DEN 2.33

Снешко / пингвин 3д 11" подгответе го вашиот дом за празниците со нашиот прекрасен избор На новогодишни ук

DEN 3.33

Опис Овој производ е апстрактна јога поза фигурина сет, усвојување на премиум и издржлив смола материја

DEN 3.00

Карактеристики : Материјал : Изработен од висококвалитетна гума, еколошки, нетоксичен, без штетни матер

DEN 268.64

Карактеристики : Живописна и деликатна слика со впечатлива златна боја, одлична изработка, елегантна и e

DEN 1.67

Опис : Усвојување на дизајнот на различни атрактивни жаби моделирање, смола орнаменти е реална и делика�

DEN 303.84

Рачно полирање, мазна површина Карактеристики : Украси За Декорација На Домот Промовирање на природно з